קרן דטרויט

איש עסקים מחזיק כסף שניתן לו כהלוואה מקרן דטרויט

קרן דטרויט ממומנת על ידי קהילת דטרויט ומנוהלת על ידי הסוכנות היהודית. הקרן מעניקה הלוואות עד 400,000 ₪ לתקופה של עד 6 שנים, לעסקים וליזמים המעוניינים להקים עסק חדש או להשקיע בעסק הקיים, כל עוד העסק ממוקם באזור נצרת עילית, מגדל העמק ומועצה אזורית עמק יזרעאל.

תנאי ההלוואה מקרן דטרויט

קרן דטרויט לפיתוח באזור נצרת עילית, מגדל העמק ומועצה מקומית עמק יזרעאל הוקמה במטרה לסייע ולעודד יזמים ובעלי עסקים המעוניינים להקים עסק חדש או להשקיע ולהרחיב עסק קיים באזורי הפעילות של הקרן. ניתן לקבל מהקרן הלוואות בגובה עד 400,000 ₪ לתקופת פירעון של עד 6 שנים מתוכם אפשרות לגרייס (דחיית תשלומים) לתקופה של עד 12 חודשים, בתקופת הגרייס יש לשלם ריבית בלבד.

קרן דטרויט מציעה הלוואות נוחות בתנאי ריבית פריים + 1.5%, הבנק המלווה הוא בנק אוצר החייל. במסלול הון חוזר לפיתוח העסק ניתן לקבל הלוואה עד 250,000 ₪, במסלול השקעות ניתן לקבל הלוואות עד 400,000 ₪.

ערבות הקרן עד 70%

הלווים זוכים לתנאים טובים ולערבות גבוהה של הקרן בשיעור עד 70% מסכום ההלוואה המאושרת. תנאי ההלוואה נקבעים על ידי ועדת הקרן ובסיכום עם נציגי הבנק המלווה.

עד היום הקרן סייעה לעסקים רבים באזור נצרת עילית, מגדל העמק ומועצה אזורית עמק יזרעאל. ישנה עדיפות לתת הלוואות לעסקים המקדמים כלכלה ירוקה, יש לגבות את הבקשה במסמכים המעידים על כך.

לקבלת ההלוואה האטרקטיבית יש להגיש מסמכים שונים ולמלא טופס בקשה אותו יש לשלוח למנהלי הקרן. כדי לשפר סיכויים לקבלת ההלוואה מומלץ לפנות ליועצים של פורטל מידע. אנו נסייע לכם להגיש בקשה מסודרת ולמצוא פתרונות מימון נוספים בהתאם לצורך. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • ברק בן זאב 27.7.2016
  "לקבל סיוע מקרנות פילנתרופיות הוא כמו לזכות בלוטו, רק מעטים זוכים. בזכות הטיפים באתר הצלחתי להשיג את הסיוע הזה לעסק שלי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אפרת קציר 17.12.2015
  "אני מקדמת מיזם בתחום החינוך, אבל לא ידעתי איך לפנות לקרנות הסיוע. מומחי האתר סייעו לי במילוי הטפסים, הגשתי וקיבלתי הלוואה בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • חמוטל ברמן 20.6.2015
  "ידעתי שאני עומדת בקריטריונים של הקרנות הפילנתרופיות אבל הבקשות שלי נדחו. נכנסתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ובעזרת המומחים הצלחתי להגיש שוב בקשה ולקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל