סיוע ממשלתי במימון והקצאת קרקעות

משרד הכלכלה והתעשייה מציע מגוון כלי סיוע לתעשייה ולעסקים בארץ, כחלק ממדיניות הממשלה. במסגרת כלי הסיוע ניתן למצוא גם סיוע ממשלתי במימון והקצאת קרקעות לתעשייה, למלאכה ולמיזמים נוספים שונים, לדוגמה פרויקטים תיירותיים.

סיוע אטרקטיבי ליזם פרטי או לתאגיד

מדינת ישראל מעוניינת לעודד יזמות ולסייע ליזמים, לבעלי עסקים ולתאגידים להקים מפעלים חדשים, בעיקר באזורי הפריפריה. המדינה רואה חשיבות עליונה בפיתוח אזורי תעשייה ומלאכה בפריפריה, לכן הוחלט להטיל על משרד הכלכלה והתעשייה להציע כלי סיוע מגוונים, ביניהם סיוע במימון והקצאת קרקעות מדינה.

כדי לקבל את הסיוע האטרקטיבי למימון ולהקצאת קרקעות לתעשייה ולמיזמים תיירותיים, יש למלא טופס בקשה ולשלוח אותו באופן מקוון, בצרוף תכנית עסקית ומסמכים רבים ומגוונים. משרד הכלכלה והתעשייה בוחן בקפידה את כל הבקשות, צוות המשרד מלווה את היזם הפרטי או התאגיד לאורך כל שלבי ההליך, לרבות ייצוג בפני משרדי ממשלה אחרים כמו משרד התמ"ת, רשות מקרקעי ישראל, מינהל אזורי פיתוח, משרד התיירות וכיוצא בזה.

את הבקשה ניתן להגיש באתר המקוון של משרד הכלכלה, מינהל אזורי תעשייה. יש להכין תוכנית עסקית כנדרש בתנאי הסיוע וחשוב לצרף מסמכים רלוונטיים לחיזוק הבקשה ולשיפור הסיכויים לקבלת הסיוע הנחוץ.

לשאלות ולמידע נוסף בנושא סיוע ממשלתי במימון והקצאת קרקעות, אנא השאר פרטיך באתר. צוות המומחים של פורטל מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יחזור אליך בהקדם, נשמח לסייע לך במילוי הטפסים והגשתם, בהכנת תכנית עסקית ובאיסוף המסמכים הנדרשים, כך תשפר משמעותית את סיכוייך לקבלת הסיוע האטרקטיבי.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קרן BDSK בערבות המדינה

הלוואות דרך הקרן החדשה לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים

קרנות סיוע לעסקים חדשים

 

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל