מימון עסקאות נדל"ן

נשות עסקים בפגישה

עסקאות נדל"ן נחשבות למורכבות ביותר ומחייבות הון עצמי התחלתי גבוה. בעבר פנו כל יזמי וחברות הבנייה רק לבנקים על מנת לגייס את ההון הנדרש להתחלת הבנייה או למימון פרויקטים הנמצאים כבר בשלבי ביצוע, אך בשל הגידול בביקוש למימון בנקאי נתקלים יזמים רבים בקושי לגייס את ההון הנדרש לפרויקט. בנוסף, הבנקים הנתונים לפיקוח מערימים לא פעם קשיים וכדי לגייס מהם מימון עסקאות נדל"ן יש להתמודד עם ביורוקרטיה ארוכה ומסובכת.

מימון עסקאות נדל"ן מחברות חוץ בנקאיות

חשוב להדגיש כי כאשר בוחרים פתרונות מימון עסקאות נדל"ן מהבנקים, הבנק ידרוש ביטחונות גבוהים כנגד כספו, ומעבר לשעבוד הפרויקט הוא לרוב ידרוש גם ביטחונות נוספים מהיזם או החברה הקבלנית. בנוסף, יש לגייס הון עצמי גבוה שאינו אפשרי לכל יזם או חברת בנייה.

לכן, כדאי לדעת כי כיום יש פתרונות מימון לעסקאות נדל"ן גם דרך חברות חוץ בנקאיות, ביניהן גופים פיננסיים מובילים במשק הישראלי כמו חברות ביטוח גדולות וחברות מימון פרטיות. קל יותר להשיג מימון לעסקת נדל"ן מחברות חוץ בנקאיות, ובמקרים מסוימים החברה החוץ בנקאית לא תדרוש ביטחונות גבוהים ונוקשים כמו בבנק.

עם זאת, פתרונות המימון לעסקאות נדל"ן מחברות חוץ בנקאיות יהיו לרוב פחות אטרקטיביים מבחינת היזם או חברה הבנייה. חברות מימון חוץ בנקאיות המציעות פתרונות מימון לעסקאות נדל"ן אינן נמצאות בפיקוח הדוק של בנק ישראל והמדינה, ואין להם את הגב הפיננסי העצום שיש לבנקים, לכן עליהן לנהוג בזהירות, ובמרבית המקרים הן יציעו פתרונות מימון יקרים יותר עבור הלווה.

כאמור, במקרים מסוימים חברות המימון החוץ בנקאיות יציעו הלוואות בריבית גבוהה יותר בהשוואה לריבית הנהוגה בבנקים, וגם תקופת ההחזר עלולה להיות קצרה יותר. עם זאת, מימון עסקות נדל"ן מחברת מימון חוץ בנקאית יכול להיות הפתרון היחידי לשחקנים בענף הנדל"ן, ובהליך יחסית מהיר ונטול ביורוקרטיה יוכל היזם להתחיל את הפרויקט.

אפשרויות מימון נוספות לעסקים

הלוואות בערבות המדינה

קרן BDSK בערבות המדינה

הלוואות לעסקים מקרנות פילנתרופיות 

זקוק לפתרונות מימון עסקאות נדל"ן בתנאים נוחים ומשתלמים? השאר פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לך לגייס את ההון הנדרש לפרויקט הנדל"ן שלך.

 

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל