מימון חוץ בנקאי לעסקים

טופס הלוואה לעסקים

אשראי מהווה את מקור החמצן של כל עסק, כולל עסקים קטנים. עסקים המתקשים לגייס אשראי לרוב לא מצליחים לשרוד את התחרות והקשיים השונים, לכן אין זה פלא כי רוב העסקים זקוקים לפתרונות מימון מבנקים וממקורות מימון חוץ בנקאי לעסקים.

בעבר הלא רחוק הבנקים שלטו במקורות המימון לעסקים, בגלל החשש שלהם לתת אשראי והלוואות נוצרה מצוקת אשראי קשה, בעקבותיה המדינה החליטה להקים את הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. במקביל, חלו התפתחויות מעניינות בשוק האשראי, כיום יש אפשרות לקבל מימון לא רק מהבנקים אלא מקרנות ייעודיות, מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר, ומשחקנים נוספים כגון: בתי השקעות, קרנות הון סיכון, חממות, חברות מימון פרטיות, חברות ביטוח וחברות כרטיסי האשראי.

מקורות מימון לעסקים שאינם דרך הבנקים

בעלי עסקים חייבים מימון כדי להתמודד עם יבוא, יצוא, בעיות הון חוזר, השקעות, כניסה לשווקים חדשים ועוד. המדינה מסייעת לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות קרן הסיוע בערבות המדינה. הקרן מציעה מספר מסלולי מימון כמו מסלול הקמת עסק חדש, מסלול השקעות ומסלול הון חוזר. בנוסף, הקרן מציעה הלוואות אטרקטיביות ליבואנים, ליצואנים, לחקלאים ותעשיינים.

גם הסוכנות היהודית מנהלת מספק קרנות מימון חוץ בנקאי כדי לסייע ליזמים ולבעלי עסקים. יש מגוון רחב של קרנות סיוע לעסקים קטנים ובינוניים בניהול הסוכנות היהודית, למשל קרן פדרציית ניו-יורק לעסקים המציעה הלוואות נוחות בריבית אטרקטיבית ליזמים ובעלי עסקים באזור הגליל, לעולים חדשים, ליזמים מהמגזר הערבי והחרדי ועוד.

בנוסף יש אפשרות לקבל הלוואה ללא ריבית דרך עמותות פילנתרופיות שהוקמו במיוחד כדי לסייע לעסקים הקטנים בארץ. כמו כן, יש קרנות ייעודיות כמו הקרנות של קורת המציעות מגוון פתרונות מימון וסיוע ליזמים ולעסקים קטנים.

בשנים האחרונות החלו לפעול בישראל אתרי מימון לעסקים הפועלים כמו פלטפורמה בה משקיעים מציעים את כספם כהלוואה לעסקים הזקוקים לכך, ובתמורה הם זוכים לתשואה, כאשר העסקים זוכים להלוואות גמישות ואטרקטיביות בהשוואה לתנאים שהבנקים מציעים.

איך לבחור מימון חוץ בנקאי לעסקים?

רוב בעלי העסקים הקטנים והבינוניים אינם מודעים למקורות הקיימים של מימון חוץ בנקאי, וכאשר הם זקוקים לאשראי והלוואה הם פונים רק לבנק שלהם. הבנקים מקשיחים עמדות ולא ממהרים להציע אשראי נוח לעסקים, הדבר מקשה על הפעילות השוטפת ולא מעט עסקים נאלצו לסגור את השערים בגלל מצוקת אשראי, למרות שהעסק היה רווחי.

כדי לבחור מימון חוץ בנקאי כדאי לאתר יועץ פיננסי או חברת ייעוץ עסקי ופיננסי. היועצים המנוסים מכירים את כל מקורות המימון הבנקאי והחוץ בנקאי, לאחר אפיון צרכי העסק ובדיקת מצבו הפיננסי, היועץ יכול להמליץ ולסייע בבחירת מימון חוץ בנקאי בהיקפים גדולים או קטנים.

למידע נוסף ולגיוס מימון חוץ בנקאי לעסקים בתנאים המשתלמים ביותר – השאירו פרטים בטופס למטה. היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם במהרה עם הצעה אטרקטיבית למימון חוץ בנקאי בהתאמה מדויקת לצרכי העסק שלכם.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל