מטי הלוואות לעסקים

אדם מתלבט בין סוגי הלוואות

בשנים האחרונות, קבלת הלוואת מטי בנקאית עסקית הפכה להיות משימה מורכבת יותר, שכן הרגולציה של בנק ישראל גרמה לבנקים המסחריים להקשיח את תנאי ההלוואות. כך, בעלי עסקים רבים מחויבים להראות איתנות פיננסית שתבטיח את החזר ההלוואה באופן מסודר. מצד שני, לווים רבים החלו לפנות לשוק החוץ בנקאי שהחל לצבור תאוצה ותופס כיום נתח שוק מכובד מאד.

לצד החברות הפיננסיות שמציעות הלוואות מט”י (מטבע ישראלי), ניתן לציין בין השאר את חברות כרטיסי האשראי, גופי הביטוח הגדולים וגם עסקים פרטיים שפועלים במסגרת נתח שוק קטן יותר. הריבית בשוק החוץ בנקאית נוטה להיות גבוהה יותר, אך גם הסיכויים לקבלת אשראי עסקי הינם טובים לאין שיעור.

מסלולים זמינים לקבלת מטי הלוואות לעסקים בבנקים

כאשר אנו מדברים על מטי הלוואות לעסקים קטנים דרך המערכת הבנקאית, יש להכיר את האפיקים הבאים:

 • אשראי לעסקים ברגע – היתרון הגדול במסלול אשראי זה, הוא מגוון הערוצים הגדול, שבהם ניתן להשתמש כדי ליטול את ההלוואה והפשטות של הפעולה עצמה. למעשה, הלווה הפוטנציאלי יכול לפנות לסניף, לבקש את האשראי באמצעות הסלולר או על ידי לחיצת כפתור בחשבון באינטרנט. ברגע שההלוואה מאושרת, הכסף מועבר בלי צורך בפגישות עם הבנקאים.
 • מסלול אשראי לעצמאים – מסלול זה הוא המתאים ביותר לבעלי עסק, כאשר פקידי הבנק יכולים להתאים בצורה טובה את מאפייני ההלוואה בהתאם לצרכים של העובדים העצמאים. גובה האשראי הזמין במסגרת מסלול זה הוא עד מאה אלף ₪, כאשר הריבית משתנה בהתאם לסוג הלקוח.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית שמנו לנו למטרה לקשר בין גופים פיננסיים אשר מציעים אפשרויות משתלמות לקבלת אשראי עסקי לבין בעלי החברות והיזמים שזקוקים להלוואות אלו. בנוסף לכך, אנו מעוניינים לספק לגולשים מידע אקטואלי וחשוב על מאפייני האשראי בישראל, וזאת כדי לסייע בבחירת המסלול המתאים ביותר עבורם.

מכיוון שאשראי עסקי לרוב נלקח בסכומים גבוהים במיוחד, אנו ממליצים בחום לבעלי עסקים שאינם בקיאים בשוק האשראי להיעזר באנשי מקצוע ולקבל ייעוץ טרם ההחלטה. יועץ אשראי מטעם האתר יוכל לעזור לך לקבל את הצעת ההלוואה הטובה ביותר עבורך. 

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל