מה נדרש לצורך קבלת הלוואה מקרנות המדינה?

שני אנשי עסקים לוחצים ידיים

הלוואה מקרנות מדינה נחשבת לאטרקטיבית במיוחד בגלל ערבות המדינה והתנאים המשתלמים. יש מגוון קרנות מדינה ייעודיות, ביניהן קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה המנוהלת על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

כדי לקבל אישור להלוואה מקרנות המדינה יש למלא טופס בקשה לקרן מדינה, את הטופס ניתן להוריד באתר המקוון של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים או באתר של המשרד הממשלתי המנהל קרן ייעודית אחרת. כדאי לדעת כי באתר של סוכנות הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים ניתן לראות פירוט מלא של קרנות הסיוע המציעות הלוואות ליזמים ולעסקים, כולל הלוואות דרך קרנות סיוע נוספות, ביניהן קרנות מימון המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, קרנות מימון ייעודיות המנוהלות על ידי הבנקים השונים בארץ ועוד.

מילוי טופס בקשות להלוואת מדינה 

חשוב לדעת כי מילוי טופס בקשה לקרן מדינה אינו עניין של מה בכך, הטופס כולל פרטים רבים אודות העסק ובעליו, יש לצרף לטופס הבקשה תוכנית עסקית ערוכה במקצועיות, וחשוב לצרף מסמכים רלוונטיים אחרים לשיפור הסיכוי לקבלת המימון האטרקטיבי. אמנם, כל אחד יכול למלא ולהגיש טופס בקשה לקרן מדינה בעצמו וללא כל עזרה, אך כאשר בוחנים את הטופס מגלים פרטים רבים שהיזם הממוצע לרוב יתקשה למלא או עלול לטעות.

בנוסף, ברוב מסלולי ההלוואות מקרנות המדינה יש להכין תוכנית עסקית הכוללת סקירת שוק ומתחרים, תזרים מזומנים ומידע פיננסי נוסף. כמו כן, יש לצרף לבקשה מסמכים נוספים כדי לשפר את הסיכוי לקבלת הסיוע או ההלוואה דרך אחת מקרנות המדינה. לכן, ההמלצה היא למלא את הטופס בעזרת יועץ מנוסה.

זקוקים למידע נוסף בנושא מה נדרש לצורך קבלת הלוואה מקרנות המדינה? צוות היועצים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יסייע לכם למלא ולהגיש טופס בקשה לקרן מדינה, כך תשפרו משמעותית את הסיכוי לקבלת ההלוואה האטרקטיבית בערבות המדינה. השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל