ייעוץ למסגרת אשראי

פגישת ייעוץ למסגרת אשראי

מסגרת אשראי נקבעת בחוזה בין הבנק ללקוח, בין אם הלקוח עסקי או פרטי. כל חריגה ממסגרת האשראי מובילה לתשלומי ריבית דריבית, כלומר ריבית מצטברת ויקרה במיוחד. לכן, חשוב להימנע ככל הניתן מחריגה ממסגרת האשראי בבנק, ויש מגוון פתרונות ואפשרויות לגיוס אשראי נוסף.

בעזרת ייעוץ למסגרת אשראי בוחנים את מסגרת האשראי הקיימת כרגע בבנק ובודקים כיצד להגדיל אותה בדרכים יעילות שונות, ובהתאמה למצבו הפיננסי של הלקוח הפרטי או העסקי. מאחר וישראלים רבים חורגים באופן קבוע ממסגרת האשראי שהוקצתה להם על ידי הבנק, מומלץ לכל אחד לקבל ייעוץ למסגרת אשראי כדי להגדיל אותה ולהפסיק לשלם ריבית רצחנית הפוגעת באיכות החיים ובניהול ההוצאות החודשיות השוטפות.

אדם פרטי יכול להגיש בקשה לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב שלו, הבנק עשוי להגדיל את המסגרת ללקוח או לסרב. גם אם הבנק מסרב, בעזרת ייעוץ לגיוס אשראי ניתן למצוא את הדרך לפתרון הבעיה.

ייעוץ וגיוס למסגרת אשראי לעסקים

עסקים רבים בכל הארץ מתמודדים עם מצוקת אשראי קשה, הם חורגים ממסגרת האשראי שהבנק אישר עבורם בפתיחת חשבון הבנק, והם נאלצים לשלם ריבית מצטברת יקרה המשפיעה באופן משמעותי על הכנסות העסק והרווחיות שלו. חשוב לדעת כי כל חריגה ממסגרת האשראי בבנק מובילה למכבש לחצים מצד הבנק, ולעיתים בעל העסק נאלץ לקחת הלוואות יקרות ללא יכולת ניהול מו"מ או מציאת פתרון אחר המיטיב עמו.

לכן, חשוב לקבל ייעוץ למסגרת אשראי ולבחון אפשרויות יעילות להגדלת מסגרת האשראי בבנק, ללא פגיעה בניהול השוטף של העסק. ייעוץ לגיוס אשראי מאפשר לבעל העסק לבחור בפתרון המשתלם והמתאים ביותר לעסק, יש מגוון פתרונות כמו הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות דרך קרנות סיוע בערבות המדינה ועוד.

היועצים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מתמחים בגיוס אשראי ללקוחות עסקיים ופרטיים, השאר פרטיך בטופס שבאתר ואנו נסייע לך להגדיל את מסגרת האשראי.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואה לעסק חדש 

הלוואה לעסק קיים

הלוואות בערבות המדינה

הלוואות להון חוזר

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל