הקרן לעידוד השיווק בחו"ל

יבואן בפגישה עסקית

כבר שנים רבות אנו שומעים על הקשיים שבהם נתקלים לווים עסקיים בעת גיוס אשראי באפיקים הסטנדרטיים, כמו הבנקים והחברות החוץ בנקאיות הפיננסיות. אולם, לאחרונה הופיעו גם אופציות אטרקטיביות למדי של הלוואות מקרנות ממשלתיות לסקטורים שונים במגזר העסקי.

כך, במסגרת המאמצים של המדינה לסייע לפיתוח העסקים הקטנים והבינוניים, משרד הכלכלה השיק את הקרן לעידוד השיווק לחו"ל, שמיועדת בעיקר לחברות הקטנות יותר שמעוניינות להרחיב או להקים מערך של יצוא וגם לפתח קשרים עם מדינות אחרות.

הקרן לעידוד השיווק בחו"ל

התחומים שעבורם יש אפשרות לקבל סיוע כספי מהקרן לעידוד השיווק בחו"ל מפורטים היטב וכוללים בין השאר איסוף מידע, פרסום, תערוכות, כנסים והצגת מוצר, נסיעות שיווק לחו"ל, ביטוח ומערכי שיווק והפצה לחו"ל, תשלום עבור קורס בתחום היצוא, הוצאות בענף הסרטים ועוד.

הרעיון מאחורי הסיוע דווקא בענייני שיווק, הוא שהדבר דורש בדרך כלל הוצאה ראשונית גבוהה מאד ללא תמורה מובטחת בשלב הראשון. בגלל כך המדינה מעוניינת להשתתף בהוצאות היצואנים ולמנוע מהם לוותר על הרעיונות העסקיים שלהם בגלל עלות זו. גובה הסיוע ליצואנים יהיה עד לחצי מסך ההשקעה הכוללת של בעלי העסקים ובכל מקרה לא יעלה על שני מיליון ₪.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לקשר בין לווים פוטנציאליים לגופים שמעניקים את ההלוואות בתנאים האטרקטיביים ביותר בישראל. במידה ואתה זקוק להלוואה עסקית או צרכנית, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות כעת, הוא למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ויועץ מטעם האתר יחזור אליך בנוגע לגיוס הלוואה לעסק.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל