הלוואות מקרן בערבות מדינה

פגישת אנשי עסקים בנושא הלוואה בערבות המדינה

עסקים קטנים ובינוניים זקוקים לפתרונות מימון ואשראי בתנאים נוחים, לצורך השקעות, הון חוזר, הקמת עסק חדש ועוד. הלוואות ניתן לקבל מגופים פיננסיים שונים, ובראשם הבנקים המסחריים, אך פתרון נוסף ואטרקטיבי יותר עבור בעלי העסקים הוא לקחת הלוואות מקרן בערבות מדינה. יש מגוון הלוואות מקרנות מדינה, לכן חשוב לבחון את תנאי הקרן ולמי היא מציעה הלוואות ובאיזה מסלולים ותנאים.

למי מיועדת הלוואה בערבות המדינה?

הלוואה מקרן בערבות המדינה מיועדת לרוב לעסקים קטנים ובינוניים, ההלוואות מיועדות לכל העסקים במגוון תחומי פעילות, למשל תיירות, תעשייה, מסחר, שירותים וכיוצא בזה. הקרן בערבות המדינה מציעה הלוואות בשלושה מסלולים עיקריים, זו הלוואה אטרקטיבית לתקופה של עד 5 שנים, בריבית הנהוגה במערכת הבנקאות עם אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר (גרייס) עד 6 חודשים. הקרן מעניקה ערבות גבוהה, עד 70% מסכום ההלוואה, לכן זהו פתרון משתלם לרוב העסקים.

חשוב לדעת כי מדינת ישראל הקימה את הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במטרה לסייע לעסקים המתמודדים עם מצוקת אשראי קשה. מעבר לקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים יש עוד מגוון קרנות בערבות המדינה, לכן כדאי לבחון את כל האפשרויות הקיימות, ורק לאחר מכן בעל העסק יכול לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית.

הקרן לעסקים קטנים בערבות המדינה מציעה הלוואות של עד 500,000 ₪ במסלול עסקים בהקמה. יזם הבוחר מסלול זה יכול לקבל הלוואה של עד 300,000 ₪ ועליו להעמיד ביטחונות של 10% מסכום ההלוואה. במידה והיזם זקוק לסכום נוסף עליו להעמיד ביטחונות עד לסכום של 25% מסכום שאושר להלוואה עבורו.

במסלול השקעות בעל העסק יכול לקבל הלוואה אטרקטיבית עד 500,000 ₪ במידה ומחזור המכירות השנתי הוא עד 6.25 מיליון ₪. אם מחזור המכירות של העסק גבוה מסכום זה, באפשרות בעל העסק לקבל הלוואה עד 8% ממחזור המכירות בשנה הקודמת להגשת הבקשה לסיוע.

הלוואות מקרנות מדינה

רוב העסקים זקוקים להלוואות אחת לתקופה למטרות שונות ומגוונות. עסקים מעוניינים לגדול, לצמוח ולהתרחב, אך הם מתמודדים עם קשיים בגיוס הלוואות מבנקים ומגופים פיננסיים אחרים. לכן, כדאי להגיש בקשה מסודרת לקרנות מימון שונות בערבות המדינה, יש עוד מגוון קרנות ייעודיות, חלקן מנוהלות על ידי הסוכנות היהודית. בין קרנות המימון והסיוע הפופולריות שמציעות הלוואות נוחות לעסקים:

מהם היתרונות של הלוואות מקרן בערבות המדינה?

לקיחת הלוואה דרך אחת מקרנות המימון בערבות המדינה נחשבת לאטרקטיבית עבור רוב העסקים הקטנים והבינוניים בארץ. הלוואה בערבות המדינה מעניקה ליזם את היתרונות הבאים:

 • ריבית אטרקטיבית לעומת הלוואות מגופים פיננסיים שונים
 • תנאי החזר נוחים, עם אפשרות לגרייס ל-6 חודשים או יותר
 • ערבות גבוהה מצד המדינה מאפשר ליזם להעמיד ביטחונות שהוא יכול לספק
 • הליך אישור מהיר יחסית, תוך כחודש בלבד
 • הזדמנות אטרקטיבית לפיתוח העסק או להקמת עסק חדש

הלוואות מקרן בערבות מדינה לוקחים רק לאחר ייעוץ מקצועי הניתן על ידי היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית (מידע). לפרטים נוספים ולסיוע בקבלת הלוואה מקרן בערבות המדינה השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ עבורכם.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל