הלוואות לעסקים קטנים באמצעות הלוואות בערבות מדינה

הלוואות לעסקים קטנים באמצעות הלוואות בערבות מדינה

בשנים האחרונות, אפשר לשמוע פעמים רבות באמצעי התקשורת על מחנק אשראי שפוגע בעיקר בעסקים הקטנים והבינוניים יותר, שמתקשים לגייס הלוואות מהבנקים. הסיבה לכך נעוצה בתוצאות המשבר הכלכלי של 2008 – בעקבות פשיטות רגל של גופים פיננסיים רבים ברחבי העולם, הרגולטור בישראל הורה לבנקים המסחריים להקשיח את תנאי קבלת האשראי ולהיפטר מנכסים רעילים שברשותם.

הסיטואציה שנוצרה היום, היא שלמרות סביבת הריבית הנמוכה ששוררת כבר זמן מה, בעלי עסקים רבים אינם יכולים לקבל אשראי ומחפשים אפיקים אחרים, שלרוב יקרים יותר. הבעיה העיקרית של לווים פוטנציאליים אלו, כי הם אינם עומדים בקריטריונים בגלל חוסר בביטחונות ומחזור הכנסות גבוה מספיק.

הלוואות לעסקים קטנים באמצעות הלוואות בערבות מדינה

המדינה מכירה בחשיבותם של שכבת העסקים הקטנים והבינוניים לכלכלת ישראל ולכן עושה מאמצים כדי לסייע למבקשי האשראי באמצעות קרנות שונות. משרד הכלכלה, לדוגמא, מפעיל זה שנים רבות את הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים שמיועדת לחברות עם מחזור עסקים שנמוך ממאה מיליון ₪.

האופן שבו פועלת הקרן הוא בעצם תמיכה בלווה בעת העסקה שלו מול הבנק. במקרה והלווה נמצא מתאים מבחינת הקרן, המדינה תערוב לכך שההלוואה שלו תוחזר לבנק בצורה מסודרת. כאשר ישנה ערבות כה משמעותית מצדו של הלווה, הוא לא מהווה יותר סיכון אשראי משמעותי מבחינת הבנק ולכן ישנה אפשרות להעניק לו סכומי אשראי גבוהים יותר.

מאפיינים נוספים של הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים

במסגרת הקרן, ישנם שלושה מסלולים שונים שמתאימים ללקוחות העסקיים הפוטנציאליים – מסלול השקעה של פיתוח בחברה הקיימת, מסלול הקמת עסק חדש שמיועד ליזמים ומסלול הון חוזר לצורך מימון הפעילות השוטפת של העסק. סכומי האשראי שניתן לקבל תלויים במחזור העסקי של החברה, רמת ההכנסות והצרכים העתידיים של בעלי העסק.

הריבית על האשראי היא בדרך כלל אטרקטיבית יותר ממה שניתן לקבל באפיקים אחרים שזמינים בשוק ואילו תקופת ההחזר יכולה להתפרס עד חמש שנים עם אפשרות לחצי שנה של גרייס. צריך לציין גם, כי קיימים קריטריונים מינימאליים של הגשת בקשה לקרן, כמו היעדר עבר פלילי לבעלי העסק, היעדר חובות לרשויות ממשלתיות ועוד. מבקשי האשראי צריכים גם לספק ביטחונות ברמה של כעשרים אחוזים מההלוואה המבוקשת על ידם.

במידה ואתה מחפש אפשרויות של קבלת אשראי עסקי בתנאים אטרקטיביים, אנו בפורטל המרכז לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך ולהפנות אותך ליועצים בתחום. מלא את הטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך עם כל הפרטים בהקדם האפשרי.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל