הלוואות לעסקים בסיוע חברה מקצועית

בעל עסק בפגישה עם חברה מקצועית בנוגע לקבלת הלוואה לעסק

הלוואות לעסקים כדאי לקחת רק בסיוע של חברה מקצועית ובעזרת מומחים לנושא. יש מגוון גדול של הלוואות לעסקים, חלקן בערבות המדינה, חלקן מקרנות פילנתרופיות ויש גם פתרונות מימון והלוואות משתלמות דרך בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות.

בין השאר, עסקים יכולים לקבל הלוואות נוחות ומותאמות לצרכים הייחודיים שלהם מקרנות סיוע של המדינה, בעזרת חברה מקצועית הסיכוי לקבל את ההלוואה גבוה משמעותית מאחר ונדרש ניסיון רב בנושא. בעזרת חברה מקצועית העסק מקבל ליווי מקיף הכולל הכנת תכנית עסקית והגשת המסמכים הנדרשים, ללא עיכובים מיותרים.

הלוואות לעסקים חדשים או קיימים

הלוואה לעסק חדש מאפשרת ליזם להקים את החברה, להשקיע בציוד, ליהנות מפתרונות הון חוזר ומאשראי נחוץ, כל זאת ועוד בתנאים נוחים ואטרקטיביים. כמו כן, יש מבחר הלוואות לעסקים קיימים, קטנים, בינוניים או גדולים. בעזרת חברה מקצועית תוכל גם אתה לשפר את הסיכוי לקבל את ההלוואה הנחוצה עבורך, למטרות שונות ובהתאמה לצרכים הייחודיים שלך ולמאפייני העסק.

ניתן לקבל הלוואות לעסק חדש או קיים דרך הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, הלוואות בערבות המדינה נחשבות לאטרקטיביות במיוחד אך יש פתרונות מימון ואשראי נוספים שכדאי לך להכיר. ניתן לקבל הלוואות נוחות לעסקים גם דרך הסוכנות היהודית, דרך הבנקים ומגופים נוספים.

חשוב לדעת כי לכל הלוואה יש דרישות סף ותנאי זכאות שונים, גם סכומי ההלוואה משתנים בין קרנות הסיוע. נשמח לסייע גם לך לקבל הלוואה נוחה בהתאמה אישית מלאה, השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם. המומחים של פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייעים מדי שנה למאות יזמים ועסקים לקבל הלוואות אטרקטיביות, נשמח לעמוד לשירותך.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל