הלוואות ליזמים ועצמאיים מתחילים

יזמית בודקת הלוואה לעסק שלה באינטרנט

אחת האוכלוסיות שמתקשה במיוחד לקבל הלוואות בנקאיות בסכומים הגבוהים יותר, היא היזמים ואנשי העסקים המתחילים שמעוניינים לפתוח חברה. מחלקות האשראי בבנקים דורשות מהם לרוב הצגת נכסים ושעבודם כביטחונות, ערבים אמידים ורווחים ספציפיים – דברים שלא קיימים בדרך כלל אצל לווים פוטנציאליים אלו.

עם זאת, קיימות גם אפשרויות נוספות לקבלת הלוואה עסקית לצרכים אלו.

אפיקים זמינים של הלוואות ליזמים ועצמאיים מתחילים

אחת האופציות המשתלמות עבור יזמים ובעלי חברה בהקמה, היא פנייה לקרנות הממשלתיות בערבות מדינה. קרנות אלו מפעילות מסלולים ייחודיים עבור יזמים ומתייחסות בעיקר לעסקים הקטנים והבינוניים. בניגוד לבנקים והשוק החוץ בנקאי, תנאי הריבית הם סבירים למדי וההחזר יכול להתפרס לשש שנים עם שנת גרייס. לצורך הגשת בקשה, מומלץ מאד להתייעץ עם מומחים בתחום.

אנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לקשר בין הלווים הפוטנציאליים לבין הגופים הפיננסיים שמציעים את המסלולים המשתלמים ביותר של הלוואות בישראל. מכיוון שכיום, לאחר פתיחת השוק לחברות חוץ בנקאיות, מגוון האפשרויות של לווים הפך להיות רחב במיוחד, חשוב מאד להיעזר באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום.

מטרתנו באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית הוא לסייע ללווים הפרטיים והעסקיים ולפרוס בפניהם את האפיקים שמתאימים במיוחד לצרכיהם. חשוב לזכור, כי סקר שוק מוקדם והתייעצות עם מומחים בתחום יכולים להביא להוזלה משמעותית של עלויות האשראי שלכם.

אם אתה מתכוון לקחת הלוואה בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות, הוא למלא את הטופס הקצר שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים
 • פריסת תשלומים
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • נעמה פורר 6.10.2014
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לעסק חדש, אבל מסתבר שידע זה כוח. הקריאה באתר העשירה אותי במידע ועימו פניתי לקבלת הלוואה. מיותר לציין שהשגתי הלוואה בתנאים טובים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום כהן 6.6.2016
  "המומחים של האתר הצליחו לשפר לי את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי להלוואה להקמת העסק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב פיטר 8.2.2016
  "כשפותחים עסק צריך תזרים מזומנים גבוה, אבל הבנקים לרוב לא משתפים פעולה. מומחי האתר פרשו בפניי מאגר רחב, מתוכו בחרתי כמה הלוואות בתנאים משתלמים יותר והצלחתי לחסוך הון בעמלות!"
  צלמית תמונת פרופיל