הלוואות הן חוזר


אדם חותם על טופס של הלוואה חוץ בנקאית

התחרות הגדולה בין חברות עסקיות בישראל הופכת את ההקמה והתפעול השוטף של עסק חדש למשימה לא פשוטה. לא מספיק שליזמים ישנו רעיון עסקי מעניין, אלא יש גם צורך בהון עצמי משמעותי למדי כדי שהעסק יוכל לעבור את התקופה הראשונית בשלום. פרמטר חשוב מאד בהון העצמי הקיים של העסק הוא המשאבים המופנים לכיוון של הון חוזר.

מאפייני הלוואות הון חוזר בישראל

לווה עסקי שמעוניין ליטול הלוואה עבור ההוצאות השוטפות שלו כמו משכורות, הזמנת חומרים מספקים, תשלומי חשבונות ועוד, יכול לעשות את זה במגוון דרכים – בנקים, גופים חץ בנקאיים או קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות.

התנאים בבנק עשויים להיות משתלמים במיוחד עבור הלווה, אך זאת בתנאי שהיסטוריית האשראי שלו בבנק היא ללא רבב וההכנסות החודשיות גבוהות. מכיוון שזהו אינו תמיד המצב אצל מבקשי הלוואה, הבנקים יכולים לענות בסירוב לבקשת האשראי (בייחוד אם מדובר על סכומים גבוהים).

הלוואות הון חוזר מקרנות סיוע

עוד אפשרות שקיימת למבקשי האשראי העסקיים מעבר לאפיקים הסטנדרטיים היא בחירה בקרנות ממשלתיות ופרויקטים פילנתרופיים, המעניקים תמיכה פיננסית ליזמים וחברות חדשות וותיקות. הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים, לדוגמא, מציעה מסלול מיוחד לעסקים שמחזור עסקיהם אינו עולה על מאה מיליון ₪ בשנה ומעוניינים לקבל אשראי למימון הון חוזר.

בנוסף לכך, עמותות פילנתרופיות, שרובן מקבלות את כספי התרומות שלהן מיהודים אמידים בצפון אמריקה ואירופה, מאפשרות במקרים מסוימים נטילת הלוואות בריבית שאף נמוכה מזו הבנקאית ופריסה ארוכה לתשלומים (לעיתים ללא ריבית כלל). אשראי מסוג זה בדרך כלל זמין לחברות שלפעילותן יש תרומה חברתית בישראל.

מטרתנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, היא לסייע ללווים פוטנציאליים ולקשר בינם לבין גופים פיננסיים שמעניקים אשראי עסקי וצרכני. במידה ואתה מעוניין לקבל הלוואה בזמן הקרוב, נוכל לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל