הלוואות גישור לעסקים

אנשי עסקים בפגישה בנוגע להלוואת גישור

הלוואות גישור בדרך כלל מוכרות יותר לצרכנים מענף המשכנתאות, שם לווים משפרי דיור עושים בהן שימוש במידה וישנו קושי למכור את הדירה הישנה שבבעלותם. מסלול הלוואות גישור לעסקים דומה למסלול זה של אשראי לרכישת דיור ומבוסס על תקבולים עתידיים של הכנסות כספיות.

מאפייני הלוואות גישור לעסקים

במידה ולווה עסקי זקוק באופן דחוף לאשראי כדי להמשיך ולהפעיל את העסק שלו בצורה שוטפת, אך אין ברשותו אמצעים כספיים נזילים, יש ברשותו לבחור בהלוואת גישור. התנאי של אשראי מסוג זה, הוא כי ישנו צפי ודאי לרווחים והכנסות תוך תקופה קצרה יחסית (שנה עד שנתיים) וקיימים מסמכים המעידים על כך.

הלוואת גישור ניתנת בשני מסלולים עיקריים ויכולה להיות צמודה למדד, לריבית פריים או ללא הצמדה כלל (שיעורי הריבית ההתחלתיים משתנים בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה וסוג המסלול). המסלול הראשון הוא בעל החזרים חודשיים של ריבית בלבד ותשלום הקרן בסוף התקופה ואילו המסלול השני מאפשר תשלום יחיד של קרן וריבית בסיום העסקה. יש לציין, כי ללווה קיימת אפשרות כמובן לפרוע את ההלוואה בצורה מוקדמת בכל עת וזאת תחת התנאים של פירעון מוקדם בבנק.

מומלץ לקריאה נוספת:

הלוואות בערבות המדינה

קרן נתן ליזמות

גיוס הלוואות לעסקים

התנאים להלוואות גישור

אנו באתר המרכז לצרכנות פיננסית מעוניינים לקשר בין לווים פוטנציאליים שמחפשים אופציות משתלמות של אשראי צרכני ועסקי לבין גופים שמעניקים הלוואות באפיקים אטרקטיביים במיוחד. אם אתה מעוניין בהלוואה, נוכל להפנות אותך לגופים בעלי ניסיון ולחסוך לך זמן וכסף. השאר את פרטיך בעמוד זה ונחזור אליך במהירות האפשרית.

 

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל