הלוואה לעסק בהקמה

פגישת עסקים להלוואה לעסק בהקמה

רוב היזמים הצעירים אשר מעוניינים להקים עסק חדש מתקשים לגייס את המימון הנדרש להקמת העסק. חשוב לזכור כי צעירים שרק סיימו את הלימודים או לאחר שירות צבאי, אינם מחזיקים בנכסים, לכן הם חייבים הלוואה לעסק בהקמה.

נכון להיום, רוב היזמים בתחילת דרכם משקיעים כסף מהבית ולוקחים מימון מאחד הבנקים המסחריים, כדי להגשים חלום ולהקים עסק חדש. עם זאת, הבנקים אינם ממהרים לאשר הלוואות לעסקים בהקמה כיוון שמבחינתם מדובר בסיכון רב והם חוששים ומערימים קשיים רבים על היזם. לכן, כאשר בנק מסחרי מחליט להציע מימון להקמת עסק חדש הוא לרוב יציע ליזם הצעיר הלוואה יקרה עם תנאים לא אטרקטיביים ודרישה לערבויות גבוהות. לכן, כדאי לדעת כי ניתן לקבל מימון הקמת עסק גם מקרנות מימון ייעודיות, חלקן בערבות המדינה, מחברות מימון חוץ בנקאי ומגופים פיננסיים נוספים.

מימון אטרקטיבי להקמת עסק חדש

בפני יזם המעוניין להקים עסק חדש יש מספר אפשרויות לקבלת מימון להקמת העסק, בדרך כלל פונים לאחד הבנקים אך כיום יש אפשרויות אטרקטיביות יותר כמו קרנות מימון בערבות המדינה, הלוואות בתנאים נוחים מחברות האשראי והלוואות מקרנות מימון של הסוכנות היהודית ועוד.

בנוסף, יש יזמים המנסים את מזלם באמצעות אתרים ייעודיים למימון המונים, ויש גם אפשרות לקבל הלוואה יחסית נוחה דרך אתרי B2B. עם זאת, ברוב המקרים כדי להקים עסק חדש אין ברירה אלא לגייס את המימון באמצעות הגופים הפיננסיים השונים במשק הישראלי.

אחד מפתרונות המימון האטרקטיביים ביותר להקמת עסק חדש הוא באמצעות הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה מגוון מסלולי הלוואות, ביניהם הלוואה לעסק בהקמה. אפשר לקבל מהקרן בערבות המדינה הלוואה נוחה להקמת עסק חדש עד לסכום של 500,000 ₪, לתקופה של 5 שנים. להלוואות מקרנות מימון בערבות המדינה יש יתרונות רבים ובראשם הריבית האטרקטיבית והערבות הגבוהה של המדינה, לכן היזם אינו נדרש להעמיד בטחונות גבוהים כדי לקבל את הסיוע הנחוץ עבורו להקמת העסק. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי היזם נדרש לגייס הון עצמי בשיעור 20% מסכום ההלוואה.

בנוסף, יש קרנות מימון נוספות אליהן כדאי להגיש בקשה, ביניהן:

 • קרן IFLAהקרן מציעה הלוואה לעסק בהקמה עד לסכום של 90,000 ₪, לתקופה של 40-45 חודשים. הקרן מציעה הלוואות נוחות ללא ריבית ליזמים שגילם מעל 24, כל עוד אין להם בעיות פיננסיות.
 • קרן נתןהקרן מציעה הלוואות עד 100,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים, ההלוואה מיועדת ליזמים תושבי ואזרחי ישראל.
 • קרן שמשהקרן מציעה הלוואות עד 90,000 ₪ לתקופה של עד 5 שנים, ההלוואה מיועדת ליזמים בגלאי 20-35 המעוניינים להקים עסק חדש.

למידע נוסף ולקבלת הלוואה לעסק בהקמה בתנאים המשתלמים ביותר – השאירו פרטים באתר. היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לכם לקבל את ההלוואה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם.

למה אנחנו?

 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים
 • פריסת תשלומים
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • נעמה פורר 6.10.2014
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לעסק חדש, אבל מסתבר שידע זה כוח. הקריאה באתר העשירה אותי במידע ועימו פניתי לקבלת הלוואה. מיותר לציין שהשגתי הלוואה בתנאים טובים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום כהן 6.6.2016
  "המומחים של האתר הצליחו לשפר לי את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי להלוואה להקמת העסק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב פיטר 8.2.2016
  "כשפותחים עסק צריך תזרים מזומנים גבוה, אבל הבנקים לרוב לא משתפים פעולה. מומחי האתר פרשו בפניי מאגר רחב, מתוכו בחרתי כמה הלוואות בתנאים משתלמים יותר והצלחתי לחסוך הון בעמלות!"
  צלמית תמונת פרופיל