הלוואות לעסקים חדשים

חברה צעירים בפגישה עסקית להקמת עסק חדש

עסקים קטנים ובינוניים הם מנוע הצמיחה של הכלכלה והמשק בארץ, ולישראלים רבים יש חלום משותף להקים עסק חדש. עם זאת, כדי להקים עסק חדש בארץ זקוקים היזמים להון עצמי, לכן חשוב להכיר את פתרונות המימון הקיימים במשק כדי להגשים את החלום. באמצעות הלוואות לעסקים חדשים ניתן להקים עסק מאפס ולהצליח כלכלית.

הלוואות לעסקים חדשים בתנאים נוחים ומשתלמים

כדי להקים עסק חדש בארץ יש להתמודד עם ביורוקרטיה, לפתוח תיק ברשויות המס, להשקיע בשיווק ובפרסום העסק ועוד. מעבר לכך, יש לכתוב תכנית עסקית ולתכנן את תזרים המזומנים לתקופה הראשונה לחייו של העסק כדי לצלוח אותה ללא קשיים.

מדינת ישראל רואה חשיבות עליונה בהקמת עסקים חדשים לכן הקימה את הקרן לעידוד עסקים חדשים באמצעותה ניתן לקבל הלוואות בתנאים משתלמים. כמו כן, יש אפשרות לקחת הלוואות לעסקים חדשים מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות, ויש קרנות נוספות מציעות פתרונות מימון נוחים ואטרקטיביים ליזמים.

חשוב לדעת כי למעלה מ- 30% מהעסקים החדשים נסגרים תוך חמש שנים מיום הקמתם. אחת הבעיות עמן מתמודדים העסקים בתחילת דרכם היא מחנק האשראי, אך סיבות נוספות גורמות לאי ההצלחה, לדוגמה סביבה תחרותית, ניהול כושל וכיוצא בזה. כדי להצליח בתחרות הקשה כדאי לפנות לגורם מקצועי על מנת לקבל החלטה פיננסית נכונה איזה הלוואה לקחת לטובת הקמת העסק.

מי מציע הלוואות לעסקים חדשים?

כאמור, כדי לקחת הלוואות לעסקים חדשים ניתן לפנות לבנקים, אך אלה אינם ממהרים לתת הלוואה לכל אחד, ולעתים הבנק עלול לדרוש ביטחונות גבוהים מהיזם. לכן, כדאי לחפש פתרונות נוספים כמו הלוואות להקמת עסקים חדשים מקרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, מקרנות אחרות כמו שמש, תבור, קרת, מקרנות מיוחדות של הבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות.

לפרטים נוספים ולייעוץ, השאירו פרטים באתר, וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם לקבל הלוואות נוחות בתנאים משתלמים.

למה אנחנו?

 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים
 • פריסת תשלומים
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • נעמה פורר 6.10.2014
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לעסק חדש, אבל מסתבר שידע זה כוח. הקריאה באתר העשירה אותי במידע ועימו פניתי לקבלת הלוואה. מיותר לציין שהשגתי הלוואה בתנאים טובים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום כהן 6.6.2016
  "המומחים של האתר הצליחו לשפר לי את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי להלוואה להקמת העסק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב פיטר 8.2.2016
  "כשפותחים עסק צריך תזרים מזומנים גבוה, אבל הבנקים לרוב לא משתפים פעולה. מומחי האתר פרשו בפניי מאגר רחב, מתוכו בחרתי כמה הלוואות בתנאים משתלמים יותר והצלחתי לחסוך הון בעמלות!"
  צלמית תמונת פרופיל