הלוואה להקמת עסק או חברה

כאשר יזמים מעוניינים לפתוח עסק חדש, מעבר לרעיון עסקי ובירוקרטיה מול הרשויות, הם חייבים כמובן לגייס הון ראשוני לצורך מימון ההוצאות בשלב ההקמה, עד שהחברה החדשה תחל להרוויח כסף. אם כן, מהם הדרכים לגיוס כסף לצורך הקמת חברה בישראל כיום?

הלוואה לפתיחת עסק מבנקים וגופים חוץ בנקאיים

יזם מתחיל שמעוניין לקבל הלוואה לפתיחת חברה בסכום משמעותי מהבנק כיום, צריך להכין את עצמו לאפשרות שיצטרך להציג ביטחונות ברמה גבוהה, כגון נכסי נדל"ן, תיקי ניירות ערך, תכניות חיסכון ועוד. סביבת הריבית הנמוכה ששוררת זה זמן רב במשק, מורידה את האטרקטיביות של מתן הלוואות מבחינת הבנק והוא אינו ממהר להעניק אשראי לכל דורש.

בנוסף לכך, השלכות המשבר הכלכלי עדיין נותנות את אותותיהן, כך שהבנקים נזהרים מאד במתן הלוואות שיש בהן סיכון ויכולים להגיע לכדי הסעיפים של חובות בלתי מסופקים בסופו של דבר. לפיכך, הסיכויים לקבלת הלוואה עסקית בבנק מצד יזמים ללא ביטחונות והון עצמי הם אינם גבוהים.

אם נתייחס לחברות הפיננסיות החוץ בנקאיות, אשר מעניקות הלוואות עסקיות, הרי שכאן הסיכויים הם טובים יותר. במקרה זה, העמלות והריבית הגבוהה יותר מפצים את המלווים על הסיכונים הכרוכים במתן הלוואה, אך זהו גם החיסרון העיקרי מבחינת בעלי העסקים הפוטנציאליים. התחייבויות לתשלומי ריבית גבוהים עוד לפני שהעסק הוקם והחל להרוויח יכולות להוביל לפשיטת רגל תוך זמן קצר למדי.

הלוואה להקמת עסק מקרנות ממשלתיות ופילנטרופיות

אפיק נוסף שבו יכולים להשתמש היזמים לצורך הלוואה להקמת חברה חדשה, הוא הקרנות השונות שקיימות במשק.

 • הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים – קרן זו, שממומנת על ידי משרד הכלכלה, תומכת ביזמים ומסייעת להם לקבל את האשראי המבוקש מהבנק. לאחר הגשת הבקשה להלוואה, ועדה מיוחדת בשיתוף עם הבנקים בוחנת אותה ומחליטה האם היא לגיטימית. במידה והוחלט להעניק את האשראי במסלול היזמות, הרי שהבנקים, שמקבלים את המדינה כערבה, מסתכנים הרבה פחות ויכולים להרשות לעצמם להעניק אשראי בצורה חופשית יותר.

לקריאה נוספת על הלוואות בערבות המדינה

 • קרן נתן – זוהי קרן שממומנת על ידי תורמים פרטיים ומיועדת ספציפית לתמיכה ביזמים שאינם יכולים לקבל מימון ממקורות אחרים. הסכום המקסימאלי שניתן לקבל כהלוואה דרך הקרן הוא 240 אלף ₪, כאשר אין ריבית והצמדה על ההחזרים החודשיים.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, שמנו לנו למטרה להציע את האופציות האטרקטיביות ביותר לקהל הגולשים שלנו. במידה ואתה מעוניין שנקשר אותך לגופים המתמחים בייעוץ לגבי אשראי עסקי, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

 

למה אנחנו?

 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים
 • פריסת תשלומים
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • נעמה פורר 6.10.2014
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לעסק חדש, אבל מסתבר שידע זה כוח. הקריאה באתר העשירה אותי במידע ועימו פניתי לקבלת הלוואה. מיותר לציין שהשגתי הלוואה בתנאים טובים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום כהן 6.6.2016
  "המומחים של האתר הצליחו לשפר לי את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי להלוואה להקמת העסק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב פיטר 8.2.2016
  "כשפותחים עסק צריך תזרים מזומנים גבוה, אבל הבנקים לרוב לא משתפים פעולה. מומחי האתר פרשו בפניי מאגר רחב, מתוכו בחרתי כמה הלוואות בתנאים משתלמים יותר והצלחתי לחסוך הון בעמלות!"
  צלמית תמונת פרופיל