הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ משכנתאות

לחיצת ידיים לסגירת הלוואה בערבות המדינה בחברת ייעוץ משכנתאות

בשנים האחרונות ולאור העלייה המשמעותית במחירי הנדל"ן בישראל, החלה תעשייה חדשה ומשגשגת של חברות לייעוץ משכנתאות. על פי תוצאות סקר שנערך לאחרונה בקרב נוטלי משכנתה עולה כי שליש מהלווים פנו ליועץ משכנתה באופן פרטי. זו תעשייה המגלגלת מיליוני שקלים, התחום עדיין פרוץ, אין בו רגולציה, ולמעשה כל אחד יכול להקים חברת לייעוץ משכנתאות, לכן יש גם לא מעט חאפרים בענף.

ענף ייעוץ המשכנתאות בישראל

ענף ייעוץ המשכנתאות בישראל טרם עבר רגולציה, אך כיום ישנם שני ארגונים המנסים לקדם רגולציה בענף כדי לעשות בו סדר. בענף זה ישנם שחקנים גדולים ומוכרים, למשל חברות בנות של בתי השקעות, אך רוב השחקנים הפעילים הם יועצי משכנתא פרטיים שעובדים כפרילנסרים.

בתחילת הדרך רוב לוקחי המשכנתא העדיפו לקבל ייעוץ חינמי מיועץ משכנתא בבנק, אך כיום רבים הבינו את חשיבות הייעוץ והאפשרות לחסוך עשרות אלפי שקלים ולמעלה מכך, לכן שליש הנוטלי המשכנתאות פונים לייעוץ פרטי. על פי הערכות אנשי המקצוע בתחום, בשנים הקרובות למעלה מ-50% מנוטלי המשכנתא ייעזרו בחברות ייעוץ בגלל הידע הרב והניסיון העשיר שהיועצים רכשו בשנים האחרונות.

פתיחת עסק בתחום ייעוץ משכנתאות

כדי לפתוח חברה חדשה לייעוץ משכנתאות חשוב ללמוד את השוק, לעקוב אחרי מהתחרים ולאפיין אותם, להשקיע במשרד ובשיווק אגרסיבי כדי להשיג לקוחות חדשים, ויש להכין תוכנית עסקית מסודרת. התחרות בענף ייעוץ המשכנתאות עצומה, יש לא מעט חאפרים המציעים מחירים זולים משמעותית מהמחיר המקובל ובגלל פוטנציאל הרווח עוד ועוד עסקים נפתחים בענף ייעוץ המשכנתאות, והתחרות הופכת לקשה יותר.

בניית תוכנית עסקית לחברת ייעוץ משכנתאות

חשוב לבנות תוכנית עסקית מאורגנת ומסודרת לפני פתיחת עסק חדש בענף ייעוץ המשכנתאות, התוכנית העסקית כוללת סקירת שוק, חזון, יעדים, תזרים מזומנים לשנת הפעילות הראשונה, צפי הוצאות והכנסות, חישוב אחוזי רווחיות חברת ייעוץ משכנתאות ובדיקת פוטנציאל הצמיחה של העסק וכדאיותו הכלכלית.

כמה עולה לפתוח חברת ייעוץ משכנתאות

עלות פתיחת חברת ייעוץ משכנתאות יכולה להגיע לכמה מאות אלפי שקלים בהתאם למיקום העסק, עלות השיפוצים ורכישת ציוד משרדי ומחשבים, עלויות כוח אדם, פרסום, שיווק, עלויות מימון להקמת העסק ועוד. באופן כללי, אפשר לפתוח חברה קטנה לייעוץ משכנתאות ללא משרד במרכז העיר, כיוון שניתן להקים משרד ביתי ולצאת לפגישות בבתי הלקוחות או להיפגש בבתי קפה וכדומה.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת ייעוץ משכנתאות

כדי לגייס מימון לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות כדאי להגיש בקשה לגוף המתאם של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. יש קרנות מדינה נוספות שאפשר לפנות אליהן, אך בדרך כלל הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים מציעה את התנאים האטרקטיביים ביותר.

יש להגיש בקשה באופן מקוון ולצרף מסמכים לפי דרישה, למשל תוכנית עסקית מפורטת. לאחר פגישה עם כלכלן התיק יועבר להמשך טיפול על ידי בנק מלווה לפי בחירתכם, הבנק מבצע את בדיקותיו ולאחר מכן ועדת האשראי מתכנסת ומחליטה סופית האם לאשר את ההלוואה עבורכם ובאיזה תנאים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת ייעוץ משכנתאות קיימת

חברת ייעוץ משכנתאות קיימת ופעילה הזקוקה להלוואה נוחה יכולה להשוות הצעות מימון מבנקים מסחריים ומחברות המימון החוץ בנקאי. כיום, ניתן להשיג הלוואה חוץ בנקאית בתנאים דומים ולעיתים אפילו טובים יותר מתנאי ההלוואות שהבנקים מציעים.

קל להשיג הלוואה חוץ בנקאית לחברת ייעוץ משכנתאות, ההלוואה לא פוגעת באובליגו, זו הלוואה גמישה אך חשוב לבדוק היטב את החוזה ולקרוא את האותיות הקטנות.

טיפים לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות

 • יש למתג את העסק החדש כדי להצליח בשוק התחרותי.
 • כדאי לקחת הלוואה בערבות המדינה להקמת חברת ייעוץ משכנתאות.
 • אפשר להתחיל לעבוד מהבית כדי לחסוך בעלויות הקמת העסק.

לסיכום, הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ משכנתאות תסייע לך להקים את העסק החדש, באפשרותך לקבל הלוואה עד 500,000 ₪ לתקופה של חמש שנים, עם אפשרות לגרייס לחצי שנה. כדי לשפר סיכויים לקבלת המימון הנוח מומלץ להכין תוכנית עסקית ולהגיש את הבקשה בעזרת יועץ מנוסה. למידע נוסף ולפתרונות מימון אטרקטיביים לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות אנא השאר פרטים ליצירת קשר בטופס למטה, והיועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליך בהקדם.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל