הלוואה בערבות המדינה לחברת השכרת רכב

חברת השכרת רכב

פתיחת עסק חדש בענף השכרת הרכב בישראל מחייבת השקעה כבירה ויש לא מעט סיכונים. זהו ענף תחרותי בו ישנם שחקנים גדולים כמו חברות בינלאומיות להשכרת רכב וחברות מקומיות גדולות, לצד חברות השכרה קטנות המציעות צי רכבים מצומצם. חברות השכרת רכב מחזיקות מעל 35,000 רכבים, וכדי לשרוד בענף התחרותי יש חברות המציעות שירותים נוספים כמו ליסינג, טרייד אין, השכרת רכב בחו”ל ועוד.

ענף השכרת הרכב בישראל

ענף השכרת הרכב בישראל מאופיין כשוק תחרותי, כמעט ללא פיקוח, ובריבוי מתחרים. הענף נשלט ברובו על ידי החברות הגדולות, כ-60% מהענף מוחזק על ידי 4 חברות. חלק גדול מההכנסות של חברות השכרת רכב בישראל מגיע מהמגזר העסקי, בעיקר השכרות רכב לטווח ארוך. בענף השכרת הרכב למגזר הפרטי יש תחרות עזה בין החברות הגדולות והקטנות, זהו שוק פרוע בו חברות קטנות מתחרות באמצעות מחירים נמוכים, לכן חברות מתקשות כיום לשמור על אחוזי רווחיות חברת השכרת רכב ברמה סבירה, ובנוסף החברות מתקשות כיום למכור את צי הרכבים הקיים כדי לחדש את הרכבים.

פתיחת עסק בתחום השכרת רכב

פתיחת עסק חדש בתחום השכרת הרכב בישראל מחייבת מחקר שוק, בניית תוכנית עסקית, ייעוץ וליווי עסקי ופתרונות מימון ואשראי בתנאים משתלמים. חשוב לבחור את מיקום החברה, אלא אם מתכננים להקים חברה גדולה המציעה שירות בפריסה ארצית רחבה.

כדי לפתוח עסק חדש להשכרת רכבים בישראל חשוב להתייחס לגורמים כגון: עלויות מימון, השקעה נדרשת, מספר הרכבים, כוח אדם, שיווק ועוד.

בניית תוכנית עסקית לחברת השכרת רכב

לפני פתיחת העסק חשוב להכין תוכנית עסקית מפרטת ומאורגנת. התוכנית העסקית מסייעת ליזם לקבל החלטות עסקיות ופיננסיות, כמו כן היא מאפשרת לו לגייס אשראי לעסק. התוכנית העסקית כוללת סקירת שוק, תזרים מזומנים, מימון, שיווק, ציוד וכדומה.

את התוכנית העסקית כדאי להכין רק בעזרת יועץ עסקי מנוסה, חשוב לזכור כי התוכנית העסקית נועדה בין היתר לגיוס מימון להקמת העסק ולהשקעות בו. בנקים וגופי מימון נוספים דורשים תוכנית עסקית כדי להחליט האם לאשר הלוואה לעסק החדש ובאיזה תנאים.

כמה עולה לפתוח חברת השכרת רכב

עלות פתיחת חברת השכרת רכב משתנה בהתאם למיקום העסק, סוג ומספר הרכבים המיועדים להשכרה, ציוד, שיפוצים, עלויות מימון ושיווק וגורמים נוספים. לפתיחת חברת השכרת רכב קטנה נדרש הון של מאות אלפי שקלים, אפשר לגייס את המימון להקמת העסק החדש באמצעות הלוואות מקרנות מדינה, למשל הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת השכרת רכב

גיוס אשראי לחברת השכרת רכב אפשרי גם מקרנות מימון ייעודיות של המדינה. הלוואה בערבות המדינה לחברת השכרת רכב נחשבת לאטרקטיבית ביותר בגלל התנאים, זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת באובליגו, בריבית נוחה ובפריסת תשלומים ארוכה עד 5 שנים. כמו כן, ניתן לקבל גרייס ל-6 חודשים.

הקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים מציעה 3 מסלולי הלוואות עיקריים, להקמת חברה חדשה ניתן לקחת הלוואה במסלול עסק בהקמה. היקף ההלוואה עד 500,000 ₪, לתקופה של 5 שנים, היזם נדרש להעמיד 10% בטחונות עד לסכום של 300,000 ₪, ולכל מסכום מעל – עליו להעמיד בטחונות בשיעור 25% מסכום ההלוואה.

כדי לקבל את ההלוואה הנוחה יש להכין תוכנית עסקית ולמלא טופס מקוון, לאחר מכן נערכת פגישה עם כלכלן מטעם הגוף המתאם.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת השכרת רכב קיימת

אם יש לכם חברת השכרת רכב קיימת ואתם זקוקים להלוואה, באפשרותכם לקחת הלוואה דרך אחד הבנקים המסחריים, יחד עם זאת, במקרים מסוימים עדיף לכם לקחת הלוואה חוץ בנקאית שאינה משפיעה על האובליגו. ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית בתנאים נוחים ובאישור מהיר.

טיפים לפתיחת חברת השכרת רכב

 • מומלץ להיעזר ביועץ פיננסי כדי לאתר מקורות מימון בתנאים אטרקטיביים.
 • חשוב להשקיע במיתוג מנצח של העסק.
 • תוכנית עסקית כדאי לבנות בעזרת יועץ עסקי מנוסה.

מעוניינים להגדיל את הסיכוי שלכם כדי לקבל הלוואה בערבות המדינה לחברת השכרת רכב חדשה או קיימת? היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לכם לבחור יועצים וחברות מימון, השאירו פרטים בטופס שבאתר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל