הלוואה בערבות המדינה לגלידריה

גלידריה

ישראל היא מדינה חמה ושטופת שמש, לכן אין זה פלא כי ארצנו הקטנטונת הפכה למעצמת גלידות מובילה, ויש מאות גלידריות ברחבי הארץ. בעשור האחרון נפתחו גם מספר רשתות מובילות של גלידריות, חנויות קונספט הפועלות במתכונת של גלידריות (גלידריות אאוטלט) והוקמו בין היתר מאות נקודות מכירה נוספות של יצרני ומותגי הגלידה.

ענף הגלידריות בישראל

על פי נתוני יצרני הגלידות המובילים בישראל ענף הגלידות מגלגל כ-1.5 מיליארד שקל בשנה. הענף נמצא בצמיחה מתמדת, בשנים האחרונות הענף צמח בכ-7% מדי שנה. עם זאת, חשוב לזכור כי זהו ענף עונתי בישראל, לעומת ארצות אירופה בהן צריכת הגלידה יחסית דומה כל עונות השנה. הפער בצריכת הגלידה בישראל בחודשי הקיץ לבין צריכת הגלידה בחודשי החורף הוא פי 5.5, לכן בעלי הגלידריות חייבים להיערך לקראת החודשים החלשים ולהגביר את המכירות בעונה החמה כדי לשמור על אחוזי רווחיות גלידריה גבוהים מספיק כדי לשרוד את כל השנה.

בענף הגלידות בישראל ישנם שני שחקנים עיקריים – שטראוס ונסטלה, בשנים האחרונות נכנסו חברות חדשות המתמחות בגלידות, ביניהן מותגים מוכרים מאיטליה ומארצות הברית. לכן, לפני הקמת גלידריה חדשה כדאי לבדוק את התחרות באזור, כמה גלידריות יש ומהו פוטנציאל הצמיחה של העסק.

פתיחת עסק בתחום הגלידריות

פתיחת גלידריה חדשה מחייבת אתכם ללמוד ולהכיר את מאפייני הענף הייחודי, להיערך נכון לקראת ההשקעה הגדולה מבחינת פתרונות מימון ואשראי, לבחור מקום מרכזי עם תנועה גדולה של עוברי אורח, לפרסם את העסק ולשווק אותו נכון, לגייס כוח אדם ולהכשיר אותו וכמובן לחתום על הסכמים עם ספקי גלידות איכותיים וספקי ציוד נוספים.

בניית תוכנית עסקית לגלידריה

לפני הקמת גלידריה חדשה חשוב לבנות תוכנית עסקית יסודית ומקיפה. התוכנית העסקית מאפשרת לכם לבדוק כדאיות כלכלית של העסק, לבחון מהו פוטנציאל הצמיחה של הגלידריה, לקבוע יעדים ומטרות, לנהל תזרים מזומנים, לחשב אחוזי רווחיות ולעקוב אחרי הביצועים של העסק החדש.

את התוכנית העסקית לגלידריה כדי לבנות בעזרת יועצים עסקיים מנוסים ובעלי ידע רלוונטי. התוכנית העסקית תסייע לכם לקבל החלטות פיננסיות שקולות ואחראיות על סמך נתוני אמת, לגייס הלוואות ואשראי לעסק החדש, להציג את הגלידריה בפני משקיעים פוטנציאליים ולפקח על הנעשה בעסק.

כמה עולה לפתוח גלידריה?

עלות פתיחת גלידריה חדשה משתנה מעסק לעסק, יש להתייחס לפרמטרים כגון שכר דירה, שיפוצים בנכס והתאמת החלל לגלידריה, עלויות שיווק ופרסום, כוח אדם, ציוד, ריהוט, תאורה, מקררים ומקפיאים תעשייתיים, רישוי עסקים, עלויות מימון ועוד.

כדאי לדעת כי יש מקפיאים מעוצבים ויוקרתיים לגלידריות שמחירם עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים, ולמעשה עלות פתיחת העסק יכולה להגיע לסכום נכבד, בהתאם למאפייני המקום, גודל, עלויות עיצוב, תכנון אדריכלי, שיפוצים ועוד. באופן כללי, כדאי לחשב עלות הקמה לגלידריה חדשה בסך 250,000 עד 300,000 ₪, הקמת גלידריה אמריקאית זולה יותר, כ-150,000 ש”ח.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת גלידריה?

גיוס אשראי לגלידריה אינו דבר של מה בכך, יש מגוון פתרונות מימון לפתיחת גלידריה, כדוגמת הלוואה מהבנק או הלוואות מקרנות מימון בערבות המדינה. אחד מפתרונות המימון האטרקטיביים עבור יזמים המעוניינים לפתוח גלידריה חדשה הוא באמצעות הלוואות מקרנות בערבות המדינה. הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה הלוואה בריבית אטרקטיבית במסלול הקמה, ניתן לקבל הלוואה עד 500,000 ₪ לתקופה של חמש שנים, יש אפשרות לדחיית התשלום הראשון (גרייס) לתקופה של 6 חודשים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לגלידריה קיימת

אם אתם בעלי גלידריה קיימת ואתם מעוניינים להשקיע בעסק או זקוקים להלוואה נוחה למימון הון חוזר, באפשרותכם לקחת הלוואה מהבנק. במקרים מסוימים עדיף לקחת הלוואה חוץ בנקאית. חשוב לזכור כי הלוואה חוץ בנקאית לגלידריה אינה פוגעת במסגרת האשראי שהבנק הקצה לכם, זו הלוואה גמישה ונוחה יותר, ולרוב הריבית המוצעת בהלוואות מקרנות המדינה זולה יותר לעומת הריבית שבנקים מציעים ליזמים.

טיפים לפתיחת גלידריה

 • חשוב לבחור היטב את מיקום הגלידריה כדי להנות מתנועה רבה של לקוחות.
 • את התוכנית העסקית לגלידריה כדאי לבנות בעזרת יועצים מנוסים.
 • כדאי להשקיע במיתוג העסק ולהציע גלידות איכותיות וטעמים חדשים שאין למתחרים.

הלוואה בערבות המדינה לגלידריה כדאי לקחת בעזרת היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. השאירו פרטים בטופס למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם, את הבקשה שלכם נעביר לגורמים המובילים המתמחים בגיוס הלוואות בערבות המדינה, ואנו נסייע לכם לקבל החלטה פיננסית משתלמת ולהשיג את המימון הנדרש עבורכם לפתיחת הגלידריה או להשקעה בעסק הקיים.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל