הלוואה בערבות המדינה לבית ספר לצילום

בית ספר לצילום

ישראלים רבים בכל הגילים מצלמים להנאתם כתחביב לשעות הפנאי, אך יש הלוקחים את התחביב צעד אחד קדימה והופכים לצלמים מקצועיים במגוון תחומים. כדי להפוך לצלם מקצועי יש ללמוד קורס יסודות הצילום ולאחר מכן בדרך כלל ממשיכים ללמוד קורסים מתקדמים ומעמיקים יותר בבית ספר מקצועי לצילום.

יש בישראל עשרות מקומות בהם ניתן ללמוד צילום, הביקוש ללימודים הולך וגדל עם השנים, וניתן להקים בית ספר חדש ומקצועי ולהנות מעסק מצליח ורווחי. כדי להקים בית ספר לצילום נדרשת השקעה כספית גבוהה, וברוב המקרים יש לקחת הלוואות כדי לגייס את המימון הנדרש. אחד הפתרונות המשתלמים ביותר למימון הקמת העסק או להשקעה בעסק קיים הוא לקחת הלוואה בערבות המדינה מקרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים או מקרנות ייעודיות אחרות בערבות המדינה.

ענף בתי הספר לצילום בישראל

ענף בתי הספר לצילום בישראל חווה שינויים רבים וכיום זהו תחום מבוקש ופופולרי בקרב הסטודנטים. בית ספר לצילום מציע מגוון קורסים וסדנאות, לכל מוסד לימודים יש מספר מסלולים שהוא מציע לתלמידים.

בשנים האחרונות תחום הצילום הפך למבוקש במיוחד, לכן לצד בתי הספר הוותיקים והמוכרים צצו בתי ספר חדשים לתחום הצילום, וגם מוסדות אקדמיים החלו להציע קורסים ומסלולי לימוד חד או דו שנתיים. לאור הביקוש הרב לקורסים בתחום הצילום, יש מקום לבתי ספר חדשים, אך נדרשת השקעה גבוהה בהקמת העסק, לכן יש לתכנן היטב את פתיחת בית הספר ולהציע תכנים מקוריים וייחודיים כדי ליצור בידול מהמתחרים.

פתיחת עסק בתחום בתי ספר לצילום

כדי לפתוח בית ספר חדש לצילום בישראל חשוב ללמוד את השוק ולהכיר את המתחרים, לאפיין צרכים ולגייס מימון בתנאים נוחים. כדאי לבחור מקום מרכזי לבית הספק על מנת לאפשר לסטודנטים להגיע בקלות, גם באמצעות תחבורה ציבורית. כמו כן, יש להשקיע במיתוג העסק, בציוד מקצועי יקר ערך, במערכות מחשוב מתקדמות עם תוכנות עריכה וגרפיקה, וכמובן יש לגייס מרצים ואנשי מקצוע מיומנים ומוכרים מהתעשייה.

כאשר פותחים בית ספר חדש חשוב לשים לב לנושאים כמו תזרים מזומנים, אחוזי רווחיות בית ספר לצילום, עלויות מימון, שיווק ופרסום ועוד.

בניית תוכנית עסקית לבית ספר לצילום

תוכנית עסקית מהווה את הבסיס להצלחת העסק, הא כוללת סקירת שוק, תזרים מזומנים, עלויות מימון לפתיחת בית ספר לצילום, צפי הכנסות ורווחים, רשימת ציוד ועוד. התוכנית העסקית מאפשרת ליזם לתכנן את צעדיו ולקבל החלטות פיננסיות המבוססות על נתונים. כמו כן, כאשר מגישים בקשה לקבלת הלוואה בערבות המדינה לבית ספר לצילום, או אם מבקשים הלוואה מבנקים או חברות מימון חוץ בנקאי, הגופים הפיננסיים השונים דורשים מהיזם לצרף לבקשה תוכנית עסקית מאורגנת ומסודרת. לכן, מומלץ להכין תוכנית עסקית לבית ספר לצילום בעזרת יועץ עסקי מנוסה.

כמה עולה לפתוח בית ספר לצילום?

עלות פתיחת בית ספר לצילום משתנה בהתאם לגורמים כגון מיקום העסק, עלויות הציוד שיש לרכוש (מחשבים, תוכנות, מצלמות, ציוד הגברה ותאורה, מסך ירוק ועוד), שכר דירה, כוח אדם, הוצאות לשיווק העסק וכיוצא בזה. אם מתכננים לפתוח בית ספר קטן יחסית לצילום, נדרשת עדיין השקעה כבירה העשויה להגיע למאות אלפי שקלים ולמעלה מכך.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית ספר לצילום

אפשר לגייס מימון לפתיחת בית ספר לצילום באמצעות הגשת בקשה להלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה מסלול עסקים בהקמה, במסלול זה ניתן לקבל הלוואה בריבית נוחה עד לסכום של 500,000 ₪. תקופת ההחזר היא עד 5 שנים, יש אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר לחצי שנה (גרייס).

גיוס אשראי לבית ספר לצילום מקרנות מדינה מחייב את היזם להגיש בקשה מסודרת ומפורטת הכוללת תוכנית עסקית מקצועית, את הבקשה להלוואה יש להגיש לגוף המתאם של קרן המימון בערבות המדינה, ותוך זמן קצר מקבלים תשובה האם ההלוואה אושרה ובאיזה תנאים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לבית ספר לצילום קיים

לבית ספר לצילום קיים אפשר לקחת הלוואה דרך אחד הבנקים, אך ההלוואה פוגעת באובליגו, לכן במקרים מסוימים כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית לעסק. יש אפשרות לקבל הלוואות חוץ בנקאיות מחברות אשראי, מבתי השקעות ומחברות מימון פרטיות, כמו גם מקרנות מימון של הבנקים, קרנות המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, וכמובן קרנות סיוע לעסקים בערבות המדינה.

טיפים לפתיחת בית ספר לצילום

 • כדאי לבחור מיקום מרכזי ונוח להגעה.
 • חשוב לפנות ליועץ עסקי לפני הקמת העסק כדי לקבל סיוע ועזרה.
 • גיוס אשראי לבית ספר צילום כדאי לבצע בעזרת מומחים לנושא.

למידע נוסף, לשאלות וכדי לשפר משמעותית את הסיכוי לקבלת הלוואה בערבות המדינה לבית ספר צילום – השאירו פרטים בטופס למטה וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת!

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל