הלוואה בערבות המדינה לבית חולים פרטי

טופס לחתימה על הלוואה פרטית לבית חולים

בישראל יש בתי חולים רבים, בעיקר בתי חולים ציבוריים הממומנים על ידי המדינה ודמי החבר בקופות החולים, הם מתוקצבים על ידי משרד הבריאות. לעומתם יש בתי חולים פרטיים שאינם מקבלים מימון ממשלתי והם פועלים כמו עסק לכל דבר ועניין. בתי חולים פרטיים מציעים מגוון שירותים רפואיים, ללא חדרי מיון, כאשר הם מעסיקים בדרך כלל את הרופאים המומחים הטובים ביותר ומציעים ציוד חדשני וחדרי אשפוז מעוצבים וברמה גבוהה.

ענף בתי החולים הפרטיים בישראל

ענף הרפואה הפרטית בישראל ממשיך להתפתח במהירות, לא מעט בתי חולים פרטיים הוקמו בעשור האחרון בגלל הביקוש הרב מצד הציבור והעלייה ברמת החיים. רבים באוכלוסייה מחזיקים בביטוחים משלימים, באמצעותם הם יכולים לבחור לעבור ניתוח או טיפול רפואי בבית חולים פרטי, בתמורה לתשלום דמי השתתפות, ויש אפשרות לעבור את הטיפול באופן פרטי בתמורה ללא מעט כסף.

רבים בציבור מעדיפים לעבור טיפולים בבתי חולים פרטיים בגלל האפשרות לבחור את הרופא ומועד האשפוז, איכות הציוד וחדרי האשפוז, חדרי הניתוח המצוידים במכשור רפואי חדשני ומתקדם והנוחות הגבוהה למטופלים. הענף ממשיך להתפתח, בתי חולים פרטיים חדשים ממשיכים לקום ברחבי המדינה והצפי הוא שיוקמו עוד בתי חולים פרטיים המציעים שירותים ספציפיים למטופלים. חשוב לציין כי רוב המטופלים של בתי החולים הפרטיים הם ישראלים אך בתי חולים מובילים נהנים גם מהכנסה גבוהה באמצעות תיירות מרפא וטיפולים ברמה גבוהה המוצעים לתיירים המגיעים מחו"ל.

פתיחת עסק בתחום בתי חולים פרטיים

פתיחת עסק חדש בענף בתי החולים הפרטיים מחייבת תכנון קפדני, גיוס מימון לפתיחת בית חולים פרטי, רכישת ציוד יקר, שיפוץ והכנת המבנה לייעודו וגיוס כוח אדם רפואי. יש הבדל משמעותי בין הקמת בית חולים פרטי המתמקד בנישה מסוימת כמו רפואת עיניים או ניתוחים אסתטיים בלבד, לבין הקמת בית חולים הכולל מספר מחלקות, חדרי ניתוח וחדרי טיפולים מצוידים היטב.

ההשקעה הנדרשת להקמת בית חולים פרטי עשויה להיות גבוהה מאוד, לכן בדרך כלל בית החולים מוקם על ידי מספר יזמים או בשיתוף פעולה עם מרכז רפואי קיים.

בניית תוכנית עסקית לבית חולים פרטי

כדי להקים עסק חדש בתחום הרפואה יש לבנות תוכנית עסקית לבית חולים פרטי. התוכנית מתחילה בסקירת הענף, בחזון היזמים ובמידע כללי על העסק. התוכנית עוסקת בין היתר בנושאים כמו גיוס אשראי לבית חולים פרטי, עלויות מימון לפתיחת בית חולים פרטי, רשימת ציוד, כוח אדם, עלויות פרסום ושיווק, חישוב אחוזי רווחיות בית חולים פרטי, תזרים לשנה הראשונה, דוח רווח הפסד ועוד.

כמה עולה לפתוח בית חולים פרטי

עלות פתיחת בית חולים פרטי משתנה בהתאם לתכנון וליעדים שנקבעו מראש. יש המקימים בית חולים פרטי העוסק בנישה מצומצמת יחסית כמו ניתוחי לייזר להסרת משקפיים, יש בתי חולים המתמחים בכירורגיה אסתטית ובטיפולי יופי וטיפוח ויש בתי חולים המציעים ניתוחים מורכבים, לרבות ניתוח מעקפים, השתלות איברים וכיוצא בזה.

לכן, העלות להקמת בית חולים פרטי יכולה להתחיל במאות אלפי שקלים ולהגיע למיליוני שקלים.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית חולים פרטי

גיוס הלוואה מקרנות המדינה להקמת בית חולים פרטי באמצעות יועצים מנוסים משפרת את הסיכוי לקבל המימון הנוח. יש להגיש בקשה מסודרת לגוף המתאם של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה או לקרנות אחרות בערבות המדינה. כלכלן מטעם הגוף המתאם נפגש עם היזמים, בוחן את התוכנית העסקית ופוטנציאל כלכלי של העסק, ולאחר מכן התיק מועבר לאחד הבנקים המלווים בהתאם לבחירת היזם. לאחר בדיקות של הבנק המלווה מתכנסת ועדת האשראי של הקרן בערבות המדינה כדי לקבוע סופית האם לאשר את ההלוואה ובאיזה תנאים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לבית חולים פרטי קיים

בית חולים פרטי קיים הזקוק להלוואה יכול לבחור בין הלוואה בנקאית לחוץ בנקאית. בדרך כלל הבנק יציע ריבית נמוכה יותר אך ההלוואה דרכו פוגעת במסגרת האשראי ומקשה על ניהול ההוצאות השוטפות. לכן, במקרים רבים כדאי להשוות הצעות להלוואות חוץ בנקאיות, במיוחד כיום כאשר יש תחרות בין הבנקים לגופים החוץ בנקאיים ואפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית בתנאים אטרקטיביים.

טיפים לפתיחת בית חולים פרטי

 • כדי לשפר את הסיכוי לקבלת הלוואה בערבות המדינה לבית חולים פרטי מומלץ להיעזר ביועצים מנוסים.
 • חשוב ללמוד את מאפייני הענף לפני כניסה לתחום.
 • יש לבחור מיקום מרכזי ונגיש.

הלוואה בערבות המדינה לבית חולים פרטי כדאי לקחת רק בעזרת היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם ונסייע לכם לבחור מימון לפתיחת בית חולים פרטי.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל