הגדלת מסגרת אשראי

מנכ

כמעט כל לקוח בנקאי מוצא את עצמו לעיתים מסוימות במהלך חייו, כאשר ההוצאות השוטפות שלו עולות על ההכנסות לטווח קצר או ארוך יותר. זה יכול לקרות בגלל פיטורים או צמצום שעות עבודה, פשיטת רגל עסקית, רכישות גדולות ועוד. כאשר סיטואציה כזו מתרחשת, אותו אדם נמצא בסיכון סביר להגיע למצב של אוברדרפט בחשבון הבנק, מה שיקשה עליו בחיי היומיום.

בין הפתרונות השונים לשמירת איזון תקציבי בתקופות גירעון ניתן לציין עזרה פיננסית מקרובי משפחה או חברים, פתיחת חשבונות חיסכון או קרנות השתלמות, משיכת מרכיב פיצויים מקופות גמל ועוד. במידה וכל האפשרויות הללו אינן זמינות, אותו אדם יכול גם לפנות לבנק ולברר על הגדלת מסגרת האשראי הקיימת בחשבון.

הגדלת מסגרת אשראי – יתרונות וחסרונות

החל משנת 2006, כל לקוח בנקאי מחזיק במסגרת אשראי שמתבססת על נתונים אישיים, הכנסות חודשיות וצרכי האשראי שלו. לא ניתן לחרוג מהמסגרת בדרך כלל, אך במידה ולקוח מסוים רוצה להגדיל אותה, הבנק ישקול את הבקשה לפי המדיניות הקיימת.

עם זאת, חייבים לזכור, כי מסגרת אשראי היא הלוואה לכל דבר והבנק אינו מעוניין לתת הלוואות ללא ביטחונות מספקים שהכסף יוחזר במלואו. מכיוון שכך, כאשר לקוח מגיע לבקש הגדלת מסגרת, עליו לזכור כי הוא מחויב להראות לבנק הכנסות או להביא הון עצמי כלשהו. בכל מקרה, הדבר תלוי במידה רבה עד כמה הבנק מעריך את הלקוח, מהו הותק בבנק ומהם היכולות הכלכליות שלו.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מאפשרים לבעלי החברות והיזמים שזקוקים להלוואות עסקיות לבצע השוואה בין אפשרויות אשראי משתלמות במיוחד. בנוסף לכך, אנו מעוניינים לספק מידע אקטואלי וחשוב על מאפייני ההלוואות הבנקאיות והחוץ בנקאיות בישראל על מנת להקל את הבחירה באופציה המתאימה.

אנו ממליצים בחום לבעלי עסקים שאינם בקיאים בנושא, לפנות לאנשי מקצוע שיכולים לסייע בקבלת אשראי – זאת מפאת החשיבות של הנושא וההשלכות הפיננסיות העתידיות. אולם הדבר כרוך בהוצאות נוספות, אך לא מן הנמנע שעל ידי כך הם יגיעו לחיסכון גדול בהמשך הדרך. לקבלת מידע נוסף והצעה משתלמת להלוואה כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

אפשרויות נוספות לקבלת הלוואות לעסקים

קרנות פילנתרופיות

קרן BDSK

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יערית בכר 5.10.2016
  "נזקקתי להשקעה מיידית בפיתוח אפליקציה. באתר למדתי איך לגייס משקיעים בקלות. תוך שתי פגישות סגרתי עם משקיע גדול, במקום לבזבז זמן וכסף על משקיעים לא רצינייים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ברוך 12.6.2015
  "חיפשתי משקיע לעסק שלי שעוסק בנדלן. דרך האתר הצלחתי לגייס את המשקיע הנכון, וחסכתי כך עשרות אלפי שקלים על עסקאות שהיו נופלות ומפילות אותי איתן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ערן ליפשיץ 22.6.2016
  אותי מעניין השוק בחו"ל אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה. מומחי האתר הראו לי דרך פשוטה לגייס משקיעים באנגלית, ויש לי כמה הצעות בעשרות אלפי שקלים ממשקיעים כבדים על השולחן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • בן גורביץ'
  "לגייס משקיעים זה השלב הקשה ביותר, אבל באמצעות המומחים של האתר הצלחתי לגייס הון התחלתי של מיליון דולר!"
  צלמית תמונת פרופיל