גיוס אשראי מקרנות לעסקים

אישה ממלאת בקשה לגיוס אשראי מקרנות לעסקים

עסקים קטנים ובינוניים בכל הארץ מתמודדים עם מצוקת אשראי המקשה עליהם להשקיע בעסק הקיים, להקים עסקים חדשים ולהתרחב. המדינה רואה חשיבות עליונה בעזרה לעסקים הזקוקים לפתרונות מימון ואשראי, לכן היא מציעה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים קרנות בערבות המדינה, גם הסוכנות היהודית מציעה קרנות לעסקים וגם הבנקים מציעים קרנות ייעודיות.

גיוס אשראי מקרנות לעסקים בהתאמה לצרכי העסק

יש מגוון גדול של קרנות לעסקים, חלקן בערבות המדינה, חלקן דרך הסוכנות היהודית ויש גם קרנות מימון פילנתרופיות. גיוס אשראי מקרנות שונות מחייב ידע מקצועי והכרות מעמיקה עם כל האפשרויות הקיימות, לכן מומלץ לפנות למומחים לנושא כדי לקבל הסברים מפורטים על הקרנות השונות, להגיש בקשה מסודרת ולשפר סיכויים באופן משמעותי לקבלת המימון הנדרש להקמת עסק חדש או לעסק קיים.

קרנות שונות לעסקים

יזמים המעוניינים להקים עסק חדש ובעלי עסקים קיימים הזקוקים לפתרונות מימון ואשראי בתנאים אטרקטיביים יכולים להגיש בקשה לקרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, הקרן מציעה מספר מסלולי סיוע והלוואות הנחשבות לאטרקטיביות.

כמו כן, ניתן לפנות לקרנות לעסקים כמו קרן נתן לעידוד יזמות, קרן קורת לעסקים, הקרן לעולה העצמאי, קרן תבור לעסקים, קרן פועלים לעסקים, קרן פדרציית ניו יורק לישראל, קרן דטרויט, קרן גליל מערבי, קרן נס לעסקים באזור הגב וכדומה.

גיוס אשראי מקרנות לעסקים נחשב לאטרקטיבי במיוחד עבור יזמים ועסקים קטנים ובינוניים, פתרונות המימון והאשראי מאפשרים ליזמים בארץ להקים עסקים חדשים במרכז או בפריפריה, להרחיב את העסק הקיים, לנצל הזדמנויות כלכליות, להשקיע במחקר ופיתוח, להתמודד עם בעיות הון חוזר ועוד.

חשוב לציין כי קרנות לעסקים מציעות הלוואות נוחות וסיוע כספי אטרקטיבי, לכל קרן יש תנאי סף שונים ומטרות מוגדרות, לכן רצוי לפנות לקרן המתאימה ביותר לצרכי היזם. כדי לשפר סיכויים לקבלת האשראי הנחוץ לעסק יש להגיש את כל המסמכים הרלוונטיים בכפוף לדרישות מנהלי הקרן, הגשת הבקשה בעזרת המומחים של פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משפרת באופן משמעותי את הסיכוי לקבלת המימון הנחוץ ליזם.

למידע נוסף בנושא גיוס אשראי מקרנות לעסקים השאירו פרטים באתר. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייעים מדי שנה ליזמים רבים בכל הארץ לגייס אשראי מקרנות שונות.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל