גיוס אשראי ליזמים ועסקים חדשים

יועץ עסקי יושב בפגישה עם בעלי עסק

יזמים ובעלי עסקים חדשים מתמודדים עם מצוקת אשראי קשה בגלל מדיניות הבנקים בנושא. למעשה יזמים רבים זונחים את החלום שלהם להקמת עסק או מיזם בגלל שאין להם יכולת כלכלית, וללא גיוס ההון הנדרש להקמת העסק או לפעילותו בתקופה הראשונה עד ליצירת רווחים, לא ניתן להתחיל את המיזם.

יזמים רבים מנסים לגייס את ההון הנדרש להקמת העסק מהסביבה הקרובה כמו משפחה וחברים, לעתים הם מנסים לגייס את ההון ממשקיע תמורת אחוזים ומניות בחברה. במידה ולא מצליחים לגייס את ההון הנדרש נהוג לפנות לבנקים אך אלה אינם ממהרים לפתוח את הכיס ולעתים הם מערימים קשיים רבים על היזם. גם בעלי עסקים בתחילת הדרך מתקשים לקבל אשראי בנקאי לצרכי הון חוזר, ניהול פיננסי תקין והרצת העסק.

כדאי לדעת כי גיוס אשראי מבנקים אינו דבר של מה בכך, יש להכין תוכנית עסקית מפורטת וחשוב להצטייד בכושר שכנוע כדי להתמודד עם הביורוקרטיה בבנקים ומול פקידי ההלוואות ומנהלי סניפים, הבנקים חוששים לתת אשראי לעסקים קטנים וליזמים, גם אם הם השתכנעו במודל העסקי הם עשויים להציע אשראי בתנאים לא אטרקטיביים.

קרנות מימון בערבות המדינה וקרנות פילנתרופיות

גיוס אשראי ליזמים ולעסקים חדשים אפשרי במקרים מסוימים באמצעות קרנות מימון בערבות המדינה, יש גם קרנות פילנתרופיות אליהן ניתן לפנות בבקשת סיוע. עם זאת, חשוב לדעת כי לכל הקרנות יש קריטריונים ודרישות סף, מעבר לכך הבקשה למימון הנדרש להקמת עסק או מיזם או לצרכי הפעילות השוטפת ולהשקעות בעסק קיים עשויה לארוך זמן רב.

כדי לשפר סיכויים לקבל אשראי מקרנות מימון שונות יש להגיש בקשה מסודרת ומפורטת עם כל המסמכים הנדרשים, לרבות תוכנית עסקית. הבקשה מועברת ברוב המקרים לגוף מתאם שתפקידו לבחון את המודל העסקי, להתרשם מהעסק או מיכולותיו של היזם, לבדוק האם ישנה התכנות כלכלית וצידוק להקמת העסק או להמשך פעילות החברה ועוד.

ייעוץ וליווי עסקי צמוד

הפתרון היעיל והנכון ביותר כדי לגייס את האשראי הנחוץ ליזם או לעסק חדש הוא לפנות לחברת ייעוץ עסקי בעלת ידע וניסיון רב בתחום זה. בעזרת צוות היועצים של חברת הייעוץ העסקי יכול היזם להגיש בקשה מסודרת לגורמים רלוונטיים, להגיע לפגישה בבנק עם מסמכים נחוצים ויועץ מלווה, וכך למעשה לשפר משמעותית את הסיכויים לקבל את האשראי הנחוץ. חברת ייעוץ עסקי מסייעת בפתרונות מימון מגוונים, בהכנת תוכנית עסקית, בחקר שוק ומתחרים ועוד.

למידע נוסף ולפתרונות גיוס אשראי ליזמים ועסקים חדשים השאירו פרטים באתר. צוות היועצים המנוסה של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם.
השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.

למה אנחנו?

 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים
 • פריסת תשלומים
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • נעמה פורר 6.10.2014
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לעסק חדש, אבל מסתבר שידע זה כוח. הקריאה באתר העשירה אותי במידע ועימו פניתי לקבלת הלוואה. מיותר לציין שהשגתי הלוואה בתנאים טובים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום כהן 6.6.2016
  "המומחים של האתר הצליחו לשפר לי את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי להלוואה להקמת העסק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב פיטר 8.2.2016
  "כשפותחים עסק צריך תזרים מזומנים גבוה, אבל הבנקים לרוב לא משתפים פעולה. מומחי האתר פרשו בפניי מאגר רחב, מתוכו בחרתי כמה הלוואות בתנאים משתלמים יותר והצלחתי לחסוך הון בעמלות!"
  צלמית תמונת פרופיל