אשראי חוץ בנקאי

יצואנים שקיבלו הלוואה לעסק שלהם

המשבר הכלכלי שפרץ בשנת 2008, ושאת השלכותיו ניתן עדיין להרגיש בכלכלה העולמית, הביא לשינויים רבים בתפיסת הבנקים המרכזיים את תפקידם והקשחת הקריטריונים עבור מתן הלוואות על ידי הבנקים המסחריים. כיום, לווים עסקיים ופרטיים שמעוניינים לקבל אשראי למטרות שונות, צריכים לעמוד בדרישות מחמירות הרבה יותר מהעבר, להציג ביטחונות ברמה גבוהה והיסטוריית אשראי תקינה.

קשיים בגיוס הלוואות בנקאיות ומעבר לשוק החוץ בנקאי

כאשר אנו מדברים על הקשחת תנאי קבלת הלוואות בנקאיות, צריך לציין כי ההשפעה המרכזית היא על לווים שזקוקים לסכומים הגבוהים יותר של אשראי, כמו בעלי עסקים ויזמים שתלויים בקו אשראי שוטף. מבקשי הלוואות צרכניות בדרך כלל יוכלו להשיג את ההלוואה הנדרשת בסכומים הנמוכים יותר.

כאשר הלווים הפוטנציאליים גילו כי נטילת הלוואה בנקאית כבר לא זמינה לכל דורש , רבים פנו לאופציות אחרות, כמו חברות כרטיסי אשראי, גופי ביטוח ועוד. מכיוון שהפיקוח של הרגולטורים על חברות אלה הוא אינו כל כך הדוק כמו במקרה של בנקים מסחריים, יש ביכולתם להציע הלוואות תחת תנאי החזר גמישים למדי. למעשה, היכולת שלהם לגבות ריבית גבוהה יותר נותנת להם את האפשרות לאשר הלוואות לאנשים אשר קיבלו סירוב בבנק.

קבלת אשראי חוץ בנקאי – יתרונות וחסרונות

לצד החיסרון הברור של עלויות גבוהות יותר ללווים בשוק החוץ בנקאי לעומת הבנקים, קיימים גם יתרונות בולטים לפנייה אל אפיקים אלו. כך, בניגוד לבנקים, שנוטים להיות די נוקשים בנוגע למסלולים, ריביות והחזרים חודשיים, הלוואות חוץ בנקאיות פתוחות כלפי שינויים רבים בכל הפרמטרים החשובים.

לדוגמא, לווה יכול להחזיר סכום גבוה על חשבון מספר החזרים, להפסיק לשלם לתקופה מסוימת, לפרוע חלק מהאשראי ועוד. כמו כן, מסגרת האשראי הבנקאית שלו נשארת ללא שינוי והוא יכול לעשות שימוש בה לצרכים אחרים.

מכיוון ששוק האשראי החוץ בנקאי מתפתח כל הזמן ועסקים פרטיים נכנסים לתחום כל שנה, קיים צורך חיוני לבצע השוואות אובייקטיביות בין האפיקים המשתלמים ביותר שקיימים בנמצא.

צריך גם לזכור, כי ככל שמדובר על סכומים משמעותיים יותר של אשראי, ההפרשים בין האופציות הזמינות יהיו גדולים יותר מבחינה כספית והסיכוי להוזיל את ההוצאות הנלוות גדל גם הוא. לפני הבחירה הסופית באפיק הלוואה ספציפי, מומלץ מאד לברר על עברו של המלווה החוץ בנקאי, שנות הניסיון שלו בענף, מוניטין בשוק ועוד.

מומלץ לקריאה נוספת

הלוואה ליזמים מתחילים

הלוואה לעסקים בכל הסכומים

אם אתה חושב לקחת הלוואה חוץ בנקאית למטרות שונות בתקופה הקרובה, אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית ונעזור לך לגייס הלוואה.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • יאיר בן אבי 10.10.2016
  "גם עסק קיים צריך דחיפה, אבל זה לא כזה קל. באתר הראו לי דרך פשוטה לקבל הלוואה מגופים עסקיים שונים. בישיבה מול האתר הגאוני הזה קיבלתי הלוואה לעסק בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דגנית חרוסקי 4.4.2016
  "החלטתי לרכוש עסק קיים אבל הייתי צריכה מזומנים. אחרי שהבנק דחה אותי, נעזרתי באתר ופניתי לגופים אחרים. אישרו לי הלוואה בתנאים נוחים בתוך שעות ספורות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נדיה יששכר 1.7.2015
  "חיפשתי הלוואה בנרות ולא ידעתי למי לפנות. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי את כל המידע, כולל מאגר מעודכן של גופי הלוואה. שלחתי פנייה והשגתי הלוואה לעסק בתנאים משלמים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל