איך להתאים את תשלומי ההלוואה לתזרים המזומנים שלכם?


 איך להתאים את תשלומי ההלוואה לתזרים המזומנים שלכם?

לקחת הלוואה זה קל. ניגשים לפקיד הבנק (או למחשב) והופ! שתי דקות לאחר מכן מוזרמים 50 אלף שקל לחשבון שלכם. שבועיים לאחר מכן, שוב מתנוססת על הנייד שלכם הודעה לבבית מהבנק: "הנך זכאי להלוואה בסך 65 אלף ₪ בתנאים מועדפים!". מפתה. הבעיה היא שהלוואות צריך לשלם. כל הלוואה שאנו לוקחים נגררת אתנו במשך מספר שנים לאחר מכן ומעיבה על המאזן החודשי שלנו.

 

בכדי שתוכלו להתאים את החזרי ההלוואות באופן הטוב ביותר לתזרים המזומנים שלכם מומלץ להקדיש מספר דקות של מחשבה לנקודות הבאות.

בולט: בהלוואת בולט תקבלו את הכסף היום, אולם תשלמו את הקרן כולה רק בסוף ההלוואה. בדרך כלל תידרשו לשלם ריבית חודשית או רבעונית, אולם ישנם מקרים בהם ניתן לדחות גם את תשלום הריבית לסוף ההלוואה. משמעות הדבר היא שלא תשלמו שקל במהלך חיי ההלוואה ואילו בסופה, תאלצו לשלם גם את הקרן וגם את הריבית בגינה. הלוואת בולט מתאימה במיוחד למקרים בהם סכום כסף כלשהו עתיד להיכנס או להיות זמין עבורכם בפרק זמן מסוים (למשל, שחרור קרן השתלמות, בונוס שנתי וכו'). הלוואות אלה הן בדרך כלל קצרות מועד וניתנות לתקופות של עד שנה.

בלון : בהלוואת בלון תקבלו את הכסף היום, אולם תשלמו רק חלק מהקרן במהלך חיי ההלוואה. בפועל, מעמידים הלוואה למספר שנים בעוד שהתשלומים מחושבים כאילו העמדנו את ההלוואה למספר שנים גדול יותר. כך, בתום תקופת ההלוואה ולאחר ששילמתם כבר חלק מהקרן, תאלצו לשלם את יתרתה. הלוואת בלון מתאימה במיוחד למקרים בהם אתם מעוניינים לשלם חלק מהקרן מדי חודש בחודשו, ולפרוע את יתרתה בסוף ההלוואה ממקור כסף חיצוני כלשהו.

גרייס: בהלוואת גרייס תקבלו את הכסף היום, אולם תתחילו לשלם את הקרן רק בעוד מספר חודשים. בזמן שלא תשלמו את הקרן תאלצו לשלם ריבית חודשית. הלוואת גרייס מתאימה במיוחד למקרים בהם אתם זקוקים לכסף היום, אולם יכולים, או מעוניינים, להתחיל לשלם רק בעוד מספר חודשים (למשל, השקעה בעסק שתתחיל להניב הכנסות רק בעוד מספר חודשים).

שפיצר או קרן קבועה: כאשר בוחרים בלוח סילוקין מסוג שפיצר החזרי ההלוואה פחות או יותר קבועים לאורך חיי ההלוואה. בתחילת ההלוואה תשלמו יותר על חשבון הריבית וככל שתתקדם ההלוואה תורידו בכל תשלום נתח גדול יותר מהקרן. כאשר בוחרים בלוח סילוקין מסוג קרן קבועה תשלומי ההלוואה יתחילו מסכום גבוה יחסית וילכו ויפחתו לאורך חיי ההלוואה. יש לדעת כי ברירת המחדל אצל מרבית הגופים המממנים היא לוח סילוקין מסוג שפיצר.

מגוון אפשרויות זה יאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת ומיודעת באשר להחזרים החודשיים של ההלוואה שלכם ולהימנע מטעויות שיכולות להכביד בשלב מאוחר יותר על ההתנהלות הכלכלית של המשפחה או של העסק. בהצלחה!

קראו גם על הלוואה ללא ריבית כדי לגלות אם אתם זכאים

 

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל