ביטוח גני ילדים מומלץ

ילדה עוברת בדיקה רפואית

ביטוח גני ילדים מומלץ

ביטוח גני ילדים זה שמחה, אמר המשורר, וגם כאב ראש. הדרדקים אוהבים להשתולל, והרבה, מה שדורש השגחה בשבע עיניים. לא תמיד יש שבע עיניים, אבל כדאי שיהיה ביטוח, לפחות בכל האמור לגני ילדים. כשאתם שמים את הילדים בגן, אתם מצפים שירגישו בטוחים ושאתם תרגישו בטוחים שהם שם. לכן, ביטוח גני ילדים בא לתת מענה לכל הסכנות האפשריות במתחם גן הילדים.

ביטוח גן ילדים, מה זה בכלל?

אז כשאתם שולחים את הילדים לגן, אתם מצפים כמובן שיהיו בטוחים מכל וכל. וקיימות, לא עלינו, סכנות רבות למי שמשתולל (ע"ע יונתן הקטן). גם הגננת, שאיננה יכולה לשמור לבדה על כל תנועה חדה של הילדים, בעלת אחריות גבוהה מאוד וחשופה לתביעות מצד ההורים ולבכי מצד הילדים. כאן נכנס לתמונה ביטוח לגני ילדים, שמתייחס גם לפועוטונים, משפחתונים, צהרונים, קייטנות, מרכזי הפעלה ומרכזי חוגים. ומה הוא כולל, בעצם? פוליסת הביטוח נותנת מענה למספר תחומים עיקריים, כמו ביטוח של מבנה גן הילדים, ביטוח תאונות לילדים ולהורים, ביטוח תאונות ואובדן כושר עבודה לגננת ולסייעות, ואפילו ביטוח בריאות פנסיוני לגננת. פוליסת הביטוח, כמובן, שונה מחברת ביטוח אחת לשניה, ויש הכוללות בה גם ביטוח לתכולת הגן (כולל כל הקוביות), ביטוח מפני נזקי טבע, אובדן הכנסות, ביטוח צד ג' ("אבל הוא התחיל!"), אמבולנס לפינוי, שירותי ביקור רופא, ביטוח תאונות שיניים, ביטוח תאונות אישיות וביטוח חבות מעבידים.

מה צריך לקחת בחשבון?

גננת (או גנן) שמעוניינת בביטוח גני ילדים, יכולה לקחת בחשבון את גודל הגן, את מספר הילדים הלומדים בו, את צרכי הגן, ועוד. בעקבות המאפיינים האלה, ניתן להגדיר את סוג הביטוח ומה ייכלל בו. גנים עירוניים מחוייבים בביטוח גני ילדים, אך מה עם גנים פרטיים ומשפחתונים? לכן, כדאי לקחת בחשבון גם פרמטרים שירצו את ההורים, בבואם לשלוח את הילדים לגן, כמו ביטוח תאונות לילדים וביטוח צד ג'. גם הגננת והסייעות צריכות לחשוב על עתידן, ולבטח את עצמן רפואית, למקרה של תאונה כלשהי, ומשפטית, למקרה של תביעה, ואף כלכלית, למקרה של אובדן הכנסות ונזק למבנה הגן, לגג ולרכוש. אחרי הכל, זה לא כל-כך נעים לראות גן סגור בעקבות פשיטת רגל או פגיעה של נזק ישיר. שנת לימודים מוצלחת ובטוחה!

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ30% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  הוזלנו ל-90% מהפונים את הפוליסה בצורה משמעותית

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • פנינה להב
  "תמיד זלזלתי בביטוח דירה, כי מה כבר יש לגנוב אצלי. באתר קראתי מאמר בשפה ברורה והשתכנעתי. כעבור שבוע פרצו לנו והרימו שלוש פלזמות. קיבלתי פיצוי של 4,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ג'קי פורת
  "תמיד חשבתי שביטוח חיים זה לזרוק כסף לכיס של חברת הביטוח. בפורטל היה מאמר שהסביר איך לגרום לביטוח לעבוד בשבילי. פניתי לסוכן הביטוח והוצאתי מחיר מוזל ב-1,400 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברק יוסף
  "היה לי חוב גדול בביטוח הלאומי וניסיתי להתחמק מלשלם אותו. קראתי טיפים טובים באתר איך לעמוד על שלך מולם. ניגשתי אליהם ובפגישה אחת מחקתי כמעט 35% מהסכום!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורטל חלימי
  "עבדתי לפני הצבא במקום עם תלוש והורידו לי ביטוח לאומי. באתר קראתי שמגיע לי החזר. פניתי אליהם וקיבלתי החזר רטרואקטיבי של 2,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל