מחשבון משכנתא

 

בשעה טובה ומוצלחת מצאתם דירה שאתם מעוניינים לרכוש וכעת עליכם לקחת משכנתא. באמצעות מחשבון משכנתא תוכלו לחשב בקלות את ההחזר החודשי הצפוי, לבדוק את סכום ההלוואה שניתן לקבל בבנק, להשוות בין שיטות החזר שונות, ולבדוק כיצד שינוי במדד או בריבית משפיעים על סכום ההלוואה ועל החזר החודשי הצפוי.

ראוי לציין כי מחשבון משכנתאות נועד לצרכי סימולציה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. בנוסף, התוצאות שמקבלים באמצעות מחשבון ריבית משכנתא אינן מחייבות את הבנק מאחר והמחשבון הוא כלי פיננסי המיועד לסייע לכם להערכת תשלומי ההחזר ולבחירת המסלולים המתאימים לכם ביותר בתמהיל ההלוואה.

משכנתא מחשבון

כל הבנקים מציעים מחשבון חישוב משכנתא ככלי סיוע עבורנו על מנת שנוכל לבדוק כיצד שינוי בריבית ובמדד משפיע על ההחזר החודשי ועל סכום ההלוואה. חשוב להיעזר בכלי של מחשבון לחישוב משכנתא כדי לבדוק האם נוכל לעמוד בהחזרים החודשיים הצפויים, בהתאם לפרמטרים שהקלדנו במחשבון, כלומר ריבית שנתית, מספר שנים, סכום ההלוואה ושיטת ההחזר (שפיצר, קרן שווה, בוליט).

כדאי לדעת כי יש מגוון מחשבונים משכנתא, לכן כדאי להשתמש לפחות בשני מחשבונים שונים באתרים שונים, כך ניתן להעריך טוב יותר את תוצאות החישוב כדי לקבל החלטות נכונות. חשוב להדגיש כי מחשבון משכנתאות מחשב בצורה מדויקת את ההחזר החודשי הבסיסי, אך מחשבון משכנתה אינו לוקח בחשבון את השינויים במדד המחירים לצרכן, בריבית ובתשלומים נלווים אחרים כגון עמלות, ביטוח משכנתא, ריבית פיגורים וכדומה.

מדוע כדאי להשתמש במחשבון משכנתא?

אמנם, התנאים הסופיים של המשכנתא נקבעים בבנק, גם אם נעזרתם במחשבון המשכנתא של הבנק אתם עשויים לגלות כי בעת החתימה על החוזה תשלומי ההחזר החודשיים שונים לעומת התוצאות שקיבלתם במחשבון. הסיבה העיקרית היא שמחשבון אינו לוקח בחשבון שינויים במדד ובריבית, לכן ישנם הבדלים.

עם זאת, אין לוותר על מחשבון לחישוב משכנתא מאחר וזהו כלי פיננסי חשוב לתכנון ההלוואה. באמצעות מחשבוני משכנתא ניתן לקבל החלטות נכונות ולבחור מסלולים זולים יותר או מסלולים שמתאימים ליכולת ההחזר שלכם. בנוסף, המחשבון מאפשר לכם לבדוק כיצד ההחזר החודשי ישתנה לאורך חיי ההלוואה במידה וישנם שינויים בריבית ומבדד, בהתאם למסלולים שבחרתם.

אם אתם מתכננים לכלול בתמהיל המשכנתא מסלולים בריבית קבועה, מומלץ לחפש מחשבון משכנתא ריבית קבועה כדי לקבל תוצאות מדויקות ככל הניתן, כך תוכלו לקבל החלטה האם כדאי לכם לבחור באחד המסלולים של ריבית קבועה, עם או לא הצמדה.

אנחנו בפורטל מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מציעים לכם מחשבון למשכנתא כדי שתוכלו לבצע בדיקות שונות ולהבין כיצד סכום ההלוואה שעליכם להחזיר בסוף תקופת המשכנתא מושפע משינויים בריבית, במדד, ובהתאם למסלולים שבחרתם. המחשבון הוא כלי עזר חשוב המסייע לכם לקבל החלטות חשובות, עליכם לזכור כי משכנתא היא ההלוואה הגדולה והמשמעותית ביותר בחי רוב האנשים, אין להקל בכך ראש ויש לבצע בדיקות רבות כדי לקבל החלטות נכונות, ועל מנת למזער סיכונים ולהקטין עלויות.

למידע נוסף בנושא השאירו פרטים באתר וצוות היועצים מומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם. נשמח לסייע גם לכם לקחת משכנתא בתנאים מועדפים ובהתאמה ליכולת ההחזר שלכם, הייעוץ הראשוני הינו ללא עלות או התחייבות מצדכם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

שירותים פיננסים מתקדמים

לקוחותינו מספרים

 • צביקה ברק 6.9.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נעמי לוי 18.3.2016
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מיטל ואורי 8.10.2015
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל