שיכון ובינוי מחיר למשתכן

זוג צעיר בשיכון ובינוי מחיר למשתכן

חברת שיכון ובינוי נדל"ן נחשבת לחברה הנדל"ן המובילה בישראל, היא משמשת כזרוע היזמית של קבוצת שיכון ובינוי. החברה הוקמה לפני למעלה מ-80 שנה ועד היום שיווקה עשרות אלפי יחידות דיור בפרויקטים רבים ומגווני ברחבי המדינה. עם תחילתה של תוכנית מחיר למשתכן, קבוצת שיכון ובינוי החליטה להימנע במשך שנים מהשתתפות במכרזים של הפרויקט, והיא המשיכה להקים מבני מגורים ומסחר על עתודות קרקע שהחברה רכשה במחירים מוזלים בעבר.

יחד עם זאת, חברת שיכון ובינוי זכתה במכרז לבניית פרויקט דירה להשכיר, המכרז מחייב את החברה לנהל את הפרויקט, כאשר כרבע מהדירות מיועדות להיות מושכרות על ידי זכאים של משרד הבינוי והשיכון במחיר מופחת. בתום הפרויקט, חברת שיכון ובינוי יכולה למכור את הדירות בשוק החופשי.

פרויקטים של מחיר למשתכן בנוסח שיכון ובינוי

חברת שיכון ובינוי הנחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בישראל, ממשיכה לתכנן ולהקים פרויקטים איכותיים ויוקרתיים במיקומים שונים במדינה. בין השאר, החברה שיווקה בהצלחה כבירה את פרויקט חלומות אור ים, הפרויקט מוקם בשכונה חדשה ויוקרתית באור עקיבא ובסמוך לקיסריה. חברת שיכון ובינוי החליטה לשווק חלק מהפרויקטים החדשים בסגנון המזכיר את פעולות השיווק והמכירה במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, כך למשל החברה חתמה על הסכם עם מועדון חבר, וחברי המועדון הגדול זכו להנחה משמעותית במחירי הדירות, ולמחיר אטרקטיבי המשקף כ-12% הנחה ממחירי השוק החופשי.

כדאי לדעת כי בקמפיין של שיכון ובינוי לעמיתי חבר הוצעה הנחה של 10 עד 15% ממחירי השוק, ועמיתי חבר שזכו בהגרלה המקדימה הוזמנו לכנס אצל החברה כדי לשמוע פרטים נוספים, לבחור דירה ולחתום על חוזה מול חברת הנדל"ן. תוך שעות ספורות נמכרו כל הדירות בפרויקט, ומי שהוזמן לפגישה לבחירת דירה אחרי השעה 14:00 נאלץ לשוב לביתו ללא אפשרות לרכוש דירה ולמעשה נותרו רק מספר פנטהאוזים שלרוב נמכרים בשלב מאוחר.

אם אתם זקוקים למידע נוסף בנושא שיכון ובינוי מחיר למשתכן – אנא מלאו את הפרטים שלכם בטופס ליצירת קשר בתחתית העמוד. היועצים המנוסים של פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם, כמו כן הם יסייעו לכם לקחת משכנתא בתנאים מועדפים כדי לרכוש דירה משיכון ובינוי או בהגרלה אחרת בפרויקט מחיר למשתכן.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הסדר התשלומים מחיר למשתכן

ההבדלים בין סדרה א' לסדרה ב' במחיר למשתכן

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל