משכנתא 40 אחוז

משכנתא באחוז מימון נמוך ורגיל

משכנתא היא הלוואה ארוכת טווח הניתנת בשיעורי מימון שונים ובתנאים מגוונים. את המשכנתא ניתן לקחת מאחד הבנקים או מחברות הביטוח הפועלות בתחום. את ההלוואה לרכישת הנכס למגורים יש לקחת רק לאחר ייעוץ מאחר ויש להתחייב לשנים ארוכות ולעמוד בנטל תשלומי ההחזר החודשיים. במידה ויש לכם הון עצמי בשיעור 60% תוכלו לקחת משכנתא 40 אחוז, כאשר כיום הבנקים מורשים להעניק הלוואות לרכישת דיור עד 75% משווי הנכס לרוכשי דירה ראשונה, 70% למשפרי דיור ועד 50% למשקיעים.

למי מתאימה משכנתא 40%?

מחירי הדיור בארץ עלו משמעותית בשנים האחרונות, וכיום זוגות צעירים רבים זקוקים למשכנתא יחסית גבוהה. בהתאם לשווי הנכס שמעוניינים לרכוש יש לגייס את ההון העצמי הנדרש, ולאחר בדיקה של הבנק הוא יחליט האם לאשר לכם את ההלוואה ומהם תנאיה. אם יש לכם הון עצמי גבוה תוכלו לקחת משכנתא בשיעור מימון נמוך יחסית, בהתאם לשווי הדירה, וככל שסכום המשכנתא נמוך יותר ופורסים את ההלוואה לתקופה קצרה יותר ניתן לקבל תנאים טובים וריביות נמוכות בהשוואה למשכנתא גבוהה לתקופה ארוכה.

אם אתם מתכננים או יכולים לקחת משכנתא 40 אחוז עליכם לפנות לייעוץ מקצועי על מנת לבנות נכון את תמהיל המשכנתא. אמנם, ניתן לקבל ייעוץ בחינם בבנק, אך כדי לחסוך ולהוזיל את ההלוואה אין תחליף ליועץ משכנתאות שלא מייצג את האינטרסים של הבנק, ותפקידו לסייע לכם לקבל החלטות פיננסיות נכונות, שקולות ומותאמות ליכולת ההחזר שלכם ולתכנון פיננסי עתידי.

תמהיל מומלץ למשכנתא 40%

חשוב להדגיש כי תמהיל משכנתא יש לבנות בהתאם למצבו הפיננסי של הלווה, יכולת ההחזר שלו, מצב המשק, שיעורי הריבית וההצמדה ופרמטרים נוספים. לכן, אין לראות בתמהיל המומלץ כאן כמחייב אלא רק כדוגמה מוחשית שיכולה לסייע לכם להבין את הנושא ולקבל החלטות נכונות. עליכם לזכור כי הריבית במשק הישראלי נמוכה ונכון לתחילת שנת 2017 שיעורה הוא 0.1%, עם זאת ריבית המשכנתאות עלתה בשנה וחצי האחרונות, לכן בניית התמהיל מתחשבת בפרמטרים חשובים אלה.

התמהיל המומלץ של משכנתא 40 אחוז כולל שני מסלולים בלבד-

 • מסלול קל"צ (קבועה לא צמודה) בשיעור 70% מסך ההלוואה, לתקופה של 20 שנה
 • מסלול פריים בשיעור 30%, לתקופה של 10 שנים

מסלול פריים נחשב לאטרקטיבי וזול, הוא אינו מושפע משינויים במדד המחירים לצרכן, וניתן לפרוע אותו ללא קנס גבוה. מסלול קל"צ אינו צמוד למדד וגם הריבית קבועה לכן מסלול זה פופולרי ובקרב הלווים ונחשב לבעל רמת סיכון נמוכה בהשוואה למסלולים אחרים. במסלול קל"צ ההחזר החודשי קבוע לאורך התקופה לכן הלווה יכול להתנהל כלכלית טוב יותר וליהנות מתחושת ביטחון.

כדי לבנות תמהיל משכנתא 40 אחוז המותאם ליכולת ההחזר ולמאפיינים הייחודיים שלכם השאירו פרטים בטופס שבאתר, צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם.

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • אליענה מאירי 22.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך ובאיזה מסלול משכנתא לבחור, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב משה 1.4.2015
  "משכנתא בריבית משתנה, משכנתא צמודה למדד, ריבית קבועה, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל
 • עידן משה 23.1.2016
  "בזכות רפי יועץ משכנתא מהאתר הצלחנו להשיג משכנתא "שנתפרה" בדיוק בשבילנו ואנחנו מצליחים לעמוד בתשלומים ואפילו הזמנו נופש ביוון"
  צלמית תמונת פרופיל