משכנתא בלון

בית עדיתי שייקנה באמצעות משכנתא בלון

משכנתא בלון היא הלוואה נוחה בתנאים יחסית אטרקטיביים לכל מי שזקוק למימון ביניים כדי לרכוש דירה למגורים. הלוואת בלון נחשבת לאטרקטיבית אך מיועדת בעיקר ללווים שזקוקים לפתרון מימון לתקופה מסוימת עד לשחרור כספים שברשותם, לדוגמה כספים בתכנית חיסכון, בפיקדון וכדומה. כמו כן, הלוואות בלון מתאימות לבעלי דירות המעוניינים לרכוש נכס חדש וזקוקים למימון ביניים עד מכירת הדירה הישנה.

מהם היתרונות של משכנתא בלון?

להלוואת בלון יש מספר יתרונות, ובראשם האפשרות לקבל מימון ביניים כדי לרכוש את דירת החלומות עד לשחרור הכספים בעתיד הקרוב. כמו כן, ניתן לפרוע את ההלוואה בהתאמה מושלמת לצרכי הלווה, וגם זוכים להלוואה בריבית קבועה ונמוכה יותר בהשוואה לריביות על הלוואות לתקופות ארוכות.

משכנתא בלון מלא או חלקי

ישנם שני סוגי הלוואות בלון- חלקי או מלא. במשכנתא מסוג בלון מלא יש לפרוע בתשלום אחד את הקרן, הריבית והפרשי ההצמדה בתום תקופת ההלוואה, לרוב ניתן לקבל הלוואה מסוג בלון מלא לתקופה של שנה עד שנתיים. במשכנתא מסוג בלון חלקי משלמים את הריבית מדי חודש ובתום תקופת ההלוואה יש לפרוע בתשלום אחד את הקרן וההצמדות, לרוב ניתן לקבל הלוואה זו לתקופה של שנתיים עד שלוש שנים, בהתאם לבנק ממנו לוקחים את המשכנתא.

רוב הבנקים מציעים משכנתא בלון במסלול ריבית קבועה לאורך תקופת ההלוואה והצמדה למדד המחירים לצרכן. הבנק דורש הוכחות לכך שיש ללווה כסף לפרוע את ההלוואה בתום תקופת הפירעון, ראוי לציין כי כל הבנקים מציעים מסלול זה אך חשוב לערוך סקר שוק ביניהם כדי לבחור בהלוואה עם התנאים הטובים ביותר.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה ללווים רבים לקבל משכנתא בלון מלא או חלקי בהתאמה אישית ובתנאים אטרקטיביים. לפרטים נוספים, לייעוץ משכנתא ולשאלות השאירו פרטים באתר. אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע הנדרש עבורכם ותקבלו גם הצעה משתלמת למשכנתא בלון, ללא עלות או התחייבות מצדכם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל