מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מרכנתיל דיסקונט

לוגו בנק מרכנתיל דיסקונט

בנק מרכנתיל נוסד לפני כ-100 שנים ועבר גלגולים ושינויים רבים, עד למתכונתו הנוכחית ומיתוגו בשם בנק מרכנתיל דיסקונט. הבנק הוקם בתחילת המאה ה-20, בשנת 1918 הרחיב הבנק את פעילותו גם לישראל, לאחר מכן הוא נרכש ע"י בנק ברקליס ושמו שונה. ב-1972 הוקמה חברה בשליטה משותפת בשם ברקליס דיסקונט שרכשה את נכסי בנק ברקליס, ב-1993 בנק דיסקונט רכש את חלקו של בנק ברקליס והפך לבעל השליטה הבלעדי, ובאותו מועד הוחלט גם על שינוי שם הבנק למרכנתיל דיסקונט.

הבנק נחשב לאחד הגדולים במדינה, יש לו כ-80 סניפים ברחבי המדינה, הוא מתמחה במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחות קמעונאים, למגזר החרדי, לעסקים קטנים ובינוניים וללקוחות גדולים. בין השאר, הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות משכנתא, לרבות משכנתא לזכאים.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מרכנתיל דיסקונט

 • משכנתא בריבית קבועה לא צמודה- הלוואה בריבית קבועה וידועה מראש, ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן. מסלול זה מקנה יציבות וביטחון לאורך כל תקופת ההלוואה ומתאים למי שמחפש פחות סיכונים.
 • משכנתא בריבית קבועה צמודת מדד- הלוואה בריבית קבועה וידועה מראש, ההחזר החודשי אינו מושפע משינויים בריבית אך עשוי להשתנות בהתאם לשינויים בשיעור מדד המחירים לצרכן. ההחזר החודשי מחושב לפי לוח שפיצר, פירעון מוקדם של ההלוואה כרוך בעמלות שונות, ביניהן עמלת היוון הפרשי הצמדה.
 • משכנתא בריבית משתנה צמודה למדד- הלוואה בריבית משתנה אחת ל-5, 6 או 10 שנים, ניתן לבחור בתדירות שינוי גבוהה יותר של 1,2 או 4 שנים. הריבית מבוססת על עוגן חיצוני אובייקטיבי בתוספת מרווח קבוע וידוע מראש. ההלוואה צמודה למדד המחירים לצרכן, ההחזר החודשי מתעדכן מדי חודש. ניתן לפרוע את ההלוואה במועדי שינוי הריבית ללא תשלום עמלת היוון.
 • משכנתא בריבית משתנה לא צמודה- הלוואה בריבית משתנה על בסיס הפריים, ללא הצמדה למדד. ההחזר החודשי מחושב ע"פ לוח שפיצר, ניתן לפרוע את ההלוואה בכל עת ללא תשלום עמלת היוון.
 • משכנתא צמודת מט"ח- הלוואה בריבית משתנה המבוססת על ריבית הליבור, הריבית משתנה מדי 3 או 60 חודשים, בהתאם לבחירה מראש. הריבית מבוססת על ריבית הליבור בתוספת מרווח ידוע וקבוע מראש. ניתן לבצע פירעון מוקדם של ההלוואה במועדי שינוי הריבית ללא תשלום עמלת היוון.
 • משכנתא בריבית חצי קבועה לא צמודה- הלוואה בריבית משתנה מדי 5 או 10 שנים, הריבית מבוססת על עוגן אובייקטיבי חיצוני. ההלוואה אינה צמודה למדד, ההחזר החודשי מחושב לפי לוח שפיצר, ניתן לבצע פירעון מוקדם במועדי שינוי הריבית ללא תשלום עמלת היוון.
 • מסלול הלוואת גרייס במשכנתא- הלוואת גרייס לצרכי גישור ולתקופה קצרה, אפשר לבחור בגרייס מלא או חלקי. בגרייס חלקי יש לשלם החזר חודשי נמוך המורכב מתשלומי ריבית והצמדה, בסוף תקופת ההלוואה יש לשלם את הקרן בתשלום אחד.
 • משכנתא לזכאים משכנתא בתנאים מועדפים על פי קריטריונים של משרד הבינוי והשיכון. יש להנפיק תעודת זכאות במשרד הבינוי והשיכון, תנאי הכרחי לקבלת הסיוע.

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

בנק מרכנתיל דיסקונט מתמחה במתן משכנתאות ללקוחותיו וללקוחות כל הבנקים. הבנק מציע מגוון מסלולי משכנתא בתנאים שונים ולתקופות ארוכות עד 30 שנה. חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מרכנתיל דיסקונט, בהתאמה ליכולת ההחזר של הלווה, מאפייניו ולפי תכנון פיננסי הכולל פרמטרים חשובים כמו תכנון עתידי להרחבת המשפחה, שיפור בהכנסות וכדומה.

יועצי המשכנתא של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייעים מדי שנה לישראלים רבים לקבל משכנתא בתנאים מועדפים, נשמח לסייע גם לך. השאר פרטיך בטופס שבאתר ויועץ יחזור אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדך.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל