מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מסד

לוגו בנק מסד

בנק מסד הוא בנק מסחרי המשתייך לקבוצת הבינלאומי, הבנק נמצא בבעלות הבנק הבינלאומי (51%) והסתדרות המורים דרך חברת מסד החזקות (49%). לבנק יש 22 סניפים ושלוחות ברחבי הארץ, בעיקר במרכזי הערים הגדולות. הבנק הוקם לפני למעלה מ-80 שנה, הוא מתמחה במגוון שירותים בנקאיים ופיננסיים לכלל הלקוחות, מכל מגזרי הפעילות הכלכלית בישראל, כאשר בנק מסד מציע בין השאר פתרונות פיננסיים ושירותי בנקאות המותאמים לצרכי ציבור עובדי ההוראה ומערכת החינוך בישראל.

בנק מסד הוקם בשנת 1929 כחברה הדדית להלוואות ולחסכונות עבור המורים, עם השנים הבנק הרחיב את פעילותו ולאחר שהבנק הבינלאומי רכש את מניות בנק הפועלים החל בנק מסד להרחיב את היקף השירותים הבנקאיים, לרבות בנקאות ישירה ודיגיטלית. הבנק מתמחה גם במתן משכנתאות במגוון מסלולים.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מסד

 • משכנתא שקלית בריבית קבועה- משכנתא בהחזר חודשי קבוע ללא השפעה משינויים במדד המחירים לצרכן וללא כל הצמדה אחרת. מסלול זה מתאים ללווים המעוניינים ביציבות לאורך תקופה ההלוואה, מסלול זה מאפשר לדעת מראש מהו ההחזר החודשי לאורך כל תקופת ההלוואה. בעלי חשבון עו"ש בבנק מסד זכאים לריביות אטרקטיביות יותר.
 • משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה- משכנתא צמודה למדד המחירים לצרכן בריבית משתנה אחת ל-13 חודשים, 24, 36, 60 חודשים, או אחת ל-10 שנים. ניתן לבחור מסלול זה לתקופה של 4-30 שנים, עם אפשרות לפירעון מוקדם ללא תשלום עמלת היוון הפרשי ריבית בנקודות שינוי הריבית.
 • משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה- משכנתא קבועה ואטרקטיבית המאפשרת לדעת מראש מהו ההחזר החודשי, לתקופה של 4-25 שנים. הריבית נשארת קבועה לאורך כל חיי ההלוואה, המסלול מתאים ללווים המחפשים יציבות וביטחון. ההחזר החודשי משתנה בהתאם לשינויים במדד המחירים לצרכן (לקריאה על מה עדיף- ריבית קבועה או ריבית משתנה? לחצו כאן).
 • משכנתא צמודה למט"ח- משכנתא צמודה לדולר ארה"ב או לאירו, מבוססת על ריבית הליבור. אחת לשלושה חודשים מעדכנים את הריבית בהתאם לשינויים בריבית הליבור, ניתן לבחור מסלול עם עדכוני ריבית אחת ל-6 חודשים. תקופת ההלוואה היא 4-15 שנים, ניתן לפרוע מסלול זה בכל עת ללא תשלום עמלת היוון הפרשי הצמדה, יתרון חשוב ללווים.
 • הלוואת גישור- הלוואת גישור קצרת מועד לתקופה של עד 25 חודשים, הלוואה זו מאפשרת לגשר על הפער בין מועד התשלומים עבור דירה חדשה לבין מועד התקבולים ממכירת דירה קיימת. אפשר לבחור במסלולים כמו הלוואה צמודה למדד בריבית קבועה, הלוואה לא צמודה על בסיס ריבית הפריים, הלוואה צמודה למט"ח.
 • משכנתא לזכאים- בעלי תעודת זכאות ממשרד הבינוי והשיכון יכולים לקבל בבנק מסד משכנתא לזכאים בתנאים מועדפים, בהתאם לקריטריונים שקובע משרד הבינוי והשיכון.

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

בנק מסד מציע מגוון מסלולי הלוואות משכנתא לתקופות שונות, עד 30 שנים. את המשכנתאות מקבלים בבנק מסד בעוד המימון מגיע מהבנק הבינלאומי, כדי לקחת משכנתא מבנק מסד בתנאים מועדפים ובהתאמה אישית ליכולת ההחזר שלך ובהתאם לפרמטרים חשובים נוספים, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי, ולא להסתמך רק על יועצי משכנתא בבנקים.

בעזרת יועצי המשכנתא של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל לבחור מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מסד וליהנות מתנאים נוחים ומתמהיל משכנתא מותאם אישית.

למידע נוסף בנושא, לשאלות ולייעוץ מקצועי אנא השאר פרטים באתר, אנו נחזור אליך בהקדם עם כל התשובות ונסייע גם לך לקבל משכנתא בתנאים מועדפים.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל