מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מזרחי טפחות

לוגו בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות נולד ממיזוג בשנת 2005 בין בנק המזרחי המאוחד לבנק טפחות למשכנתאות, כאשר בנק המזרחי נוסד כבר בשנת 1923ע"י תנועת המזרחי העולמית. בשנת 2008 רכש בנק מזרחי טפחות את חלקו של בנק הפועלים בבנק יהב (50%) ובתחילת 2009 הושלם גם מיזוג בנק אדנים לתוך מזרחי טפחות.

הבנק מתמחה במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים, בין השאר הבנק מתמחה בפעילות משכנתאות בישראל ובפעילות בנקאית מסחרית, קמעונאית ועסקית. לבנק יש כ-180 סניפים בפריסה ארצית רחבה, והוא פעיל גם מחוץ לגבולות המדינה באמצעות חברות בנות, נציגויות וסניפים של הבנק בארצות הברית, בדרום אמריקה ובאירופה.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות נחשב לאחד המצטיינים במתן משכנתאות, הוא מציע מגוון גדול של מסלולי משכנתא עם או ללא הצמדה, בסוגי ריבית שונים, לתקופות שונות ובמגוון אפשרויות פירעון. לפניכם מסלולי הלוואות משכנתא עיקריים של בנק מזרחי טפחות:

 • משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה- במסלול זה המשכנתא צמודה למדד המחירים לצרכן עם ריבית קבועה וידועה מראש לכל אורך תקופת ההלוואה. מסלול זה אטרקטיבי כאשר הריבית במשק נמוכה ולכל מי שמעוניין במסלול יציב ובטוח. ניתן לקחת משכנתא צמודה בריבית קבועה לתקופה של 4 עד 30 שנים וליהנות מתשלום חודשי קבוע עליו מתווספים הפרשי ההצמדה.
 • משכנתא לא צמודה בריבית קבועה- מסלול בריבית קבועה וידועה מראש לכל אורך תקופת ההלוואה, ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן. תקופת ההלוואה 4 עד 30 שנים, ישנה אפשרות לקבוע את תשלומי ההחזר לפי שני לוחות סילוקין: שפיצר או קרן שווה.
 • משכנתא לא צמודה בריבית משתנה- הלוואת משכנתא לתקופה של עד 30 שנים, ההלוואה אינה צמודה למדד עם ריבית משתנה המבוססת על עוגן חיצוני אובייקטיבי (תשואות אג"ח ממשלתיות לא צמודות). אפשר לבחור במסלול זה את תדירות שינוי הריבית כל 2, 5 או 7 שנים.
 • משכנתא בהרכב מנצח- המשכנתא מורכבת מתמהיל הכולל מספר מסלולים עם הצמדה או ללא, כך ניתן לפזר סיכונים וליהנות מכל היתרונות של כל מסלול בנפרד. תקופת ההלוואה 4 עד 30 שנים, מסלול זה מציע גמישות גבוהה ומאפשר ללווה לשלב בין מסלולים בריבית קבועה ו/או משתנה ומסלולים צמודים למדד, למט"ח או לא צמודים על בסיס ריבית פריים.
 • משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה אג"ח- המשכנתא במסלול זה צמודה למדד המחירים לצרכן עם ריבית משתנה המבוססת על עוגן חיצוני אובייקטיבי. ניתן לבחור שינויי ריבית כל 1, 2.5, 5, 7 או 10 שנים, ואפשר לפרוע את ההלוואה בנקודות היציאה ללא עמלת היוון הפרשי ריבית, יתרון חשוב עבור הלווה.
 • משכנתא לא צמודה על בסיסי ריבית פריים- הלוואת משכנתא לא צמודה בריבית משתנה המבוססת על ריבית הפריים, לתקופה של 4 עד 30 שנים, ישנה אפשרות לפירעון מוקדם של ההלוואה בכל עת.
 • משכנתא עם החזר חודשי גמיש- מסלול ייחודי וגמיש עם החזרים חודשיים בהתאמה אישית לצרכי הלווה וליכולת ההחזר המשתנה שלו. תקופת ההלוואה היא 4 עד 25 שנים, עם ריבית קבועה לאורך תקופת ההלוואה, עם או ללא הצמדה למדד.
 • משכנתא עולמית- מסלול צמוד לדולר או לאירו, מתאים בעיקר למקבלי שכר במט"ח. המסלול עם ריבית משתנה המתעדכנת אחת ל-3 חודשים, תקופת ההלוואה 4 עד 30 שנים, כאשר הריבית מבוססת על ריבית הליבור, ישנה אפשרות לפירעון מוקדם בכל עת.
 • משכנתא גשר למימון ביניים- הלוואה אטרקטיבית למימון ביניים המאפשרת לרכוש דירה חדשה עד שהלווה מקבל כסף ממכירת הדירה הישנה. יש מגוון מסלולי הצמדה, הריבית נקבעת בהתאם למסלול הנבחר, תקופת ההלוואה הממוצעת היא עד שנתיים.
 • משכנתא בהחזר חודשי יורד- מסלול ייחודי המאופיין בהחזר חודשי גמיש ויורד שמותאם אישית לצרכי הלווה, לתקופה של 4 עד 25 שנים, בריבית קבועה לאורך תקופת ההלוואה ובמסלולים עם או ללא הצמדה למדד.
 • משכנתא בהחזר חודשי מופחת- הלוואת גרייס עם החזר חודשי מופחת מלא או חלקי. אפשר לבחור ממגוון מסלולי משכנתא שבנק מזרחי טפחות מציע, הלוואה זו מתאימה בעיקר לזוגות צעירים המתקשים לעמוד בתשלומי ההחזר החודשיים בתחילת תקופת ההלוואה וכן ללווים המצפים בעתיד הקרוב לגידול משמעותי בהכנסתם.
 • הלוואות בלון- הלוואת בלון במסלול מלא או חלקי, בריבית קבועה או משתנה, עם או ללא הצמדה למדד או למט"ח. הלוואה זו מיועדת בעיקר לרוכשי דירות הזקוקים להלוואת ביניים עד לקבלת סכום כסף בעתיד הקרוב וללווים המוכרים את דירתם הישנה וממתינים לקבלת הכסף.

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות בחיי כל אדם, יש להתחייב לתקופת החזר ארוכה ולתשלומי החזר חודשיים המשפיעים על ההוצאות החודשיות. לכן, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי על ידי מומחים מנוסים. בעזרת יועצי המשכנתאות של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל גם אתה לקבל החלטה נכונה ומשתלמת, הצוות שלנו מסייע מדי שנה ללווים רבים בכל הארץ לקבל משכנתא בתנאים מועדפים ובהתאמה אישית ליכולת ההחזר.

לשאלות, למידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות משכנתא של בנק מזרחי טפחות, ולייעוץ מקצועי, אנא השאר פרטיך בטופס שבאתר. היועצים שלנו יחזרו אליך בהקדם עם מידע נוסף וישמחו להעניק לך הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדך.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל