מסלולי הלוואות משכנתא של בנק הפועלים

לוגו בנק הפועלים

בנק הפועלים נוסד בשנת 1921 ע"י ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית של העובדים העבריים בארץ ישראל. הבנק מספק מעטפת רחבה של שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחותיו, באמצעות שתי חטיבות מרכזיות- החטיבה העסקית והחטיבה הקמעונאית.

בנק הפועלים הוא הבנק המסחרי הגדול בישראל, נכון לשנת 2017, לבנק יש למעלה מ-260 סניפים ברחבי הארץ, הוא פועל גם באירופה, בצפון אמריקה ובדרום אמריקה. בין השאר, בנק הפועלים מציע מגוון מסלולי הלוואות משכנתא באמצעות משכן – פועלים משכנתאות.

 

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק הפועלים

 • משכנתא צמודת מדד- הלוואה צמודה למדד המחירים לצרכן, ההלוואה מושפעת משינויים במדד אשר מושפע ממצב המשק, המדד מתפרסם פעם בחודש. בנק הפועלים מציע שלושה מסלולי משכנתא בריבית קבועה לתקופה של 4-30 שנים, משכנתא בריבית חצי קבועה לתקופה של 6-30 שנים כאשר במחצית תקופת ההלוואה הריבית משתנה פעם אחת, ומשכנתא בריבית משתנה במסלולים הבאים: משכנתא 32 לתקופה שבין 4-30 שנים בריבית קבועה, משכנתא אח"מ צמודה למדד בריבית משתנה כל 60 חודשים על בסיס אג"ח, לתקופה של 10-30 שנים.
 • משכנתא גם וגם- מסלול עם עוגן אג"ח בריבית משתנה כל חמש שנים וללא הצמדה למדד המחירים לצרכן. הלוואה לתקופה של 10-30 שנים, עם החזר חודשי קבוע לאורך התקופה עד למועדי שינוי הריבית לאחר 5 שנים, ישנה אפשרות לבצע שינויים במסלול או לפרוע אותו ללא עמלת פירעון מוקדם בנקודת היציאה.
 • משכנתא לא צמודה בריבית משתנה מסלול אטרקטיבי של הלוואה לא צמודה בריבית משתנה נושאת ריבית פריים לתקופה של עד 30 שנים.
 • משכנתא יציבה- הלוואה ללא הצמדה למדד בריבית קבועה, לתקופה של 4-30 שנים, כאשר ההחזר החודשי קבוע ואינו משתנה, לכן הלווה זוכה ליציבות בהחזר החודשי ולמקסימום ביטחון לאורך כל תקופת ההלוואה.
 • משכנתא צמודה לדולר או לאירו- הלוואה צמודה למטבע הדולר או לאירו, בריבית משתנה כל 3 או 6 חודשים על בסיס ריבית הליבור, בכפוף לחוזה ההלוואה. ניתן לבחור מסלול זה לתקופה של 4-25 שנים.
 • משכנתא מט"ח- ההלוואה משולמת בדולר או באירו, המסלול בריבית משתנה לתקופה של עד 20 שנים. הריבית נקבעת על פי ריבית הליבור ומתעדכנת לפי בחירת הלווה אחת לחודש, ל-3 חודשים או לחצי שנה. מסלול זה מתאים בעיקר למי שמקבל את שכרו במט"ח מאחר ויש לשלם את תשלומי ההחזר בדולר או אירו.
 • הלוואת גישור הלוואת לתקופה קצרה בין 2-4 שנים, היא מאפשרת לרכוש דירה חדשה כאשר ממתינים לכסף בגין מכירת הדירה הקיימת. את ההלוואה ניתן לפרוע בתשלום אחד וחד פעמי בסוף התקופה או לשלם את הריבית מדי חודש ובסוף התקופה לשלם את הקרן והפרשי ההצמדה.

בנק הפועלים ממליץ ללקוחותיו לפזר סיכונים ולבחור במשכנתא משולבת, כך ניתן ליהנות מכל היתרונות של מסלולים שונים, להיערך לתרחישים כלכליים שונים ולמזער סיכונים.

כדי לקבל אישור ראשוני למשכנתא אפשר לפנות בטלפון לבנק למלא את הטופס בקישור המצורף. כמו כן, אפשר לפנות ליועצי המשכנתאות בסניפים השונים של בנק הפועלים.

ייעוץ מקצועי ע"י המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר בחיי רוב הישראלים, כדי למזער סיכונים ולקבל החלטות נכונות מומלץ לפנות ליועצי המשכנתא של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. אנו מסייעים מדי שנה לאלפי לווים לקבל משכנתא בתנאים מועדפים ובהתאמה אישית ליכולת ההחזר ולשיקולים נוספים.

לקריאה נוספת על ייעוץ משכנתא – איך עושים? איפה? למה? לחצו כאן.

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות משכנתא של בנק הפועלים ומסלולי משכנתא בבנקים נוספים.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל