מסלולי הלוואות משכנתא של בנק דיסקונט

לוגו של בנק דיסקונט

בנק דיסקונט הוקם באפריל 1935, בשנות ה-50 של המאה הקודמת הבנק הפך לשני בגודלו בישראל, אך בשנת 1983 הבנק הולאם על ידי המדינה בעקבות משבר המניות ולאחר מכן נמכר לידיים פרטיות.

בנק דיסקונט מציע מגוון שירותים בנקאיים, יש לבנק 114 סניפים בפריסה ארצית רחבה. בתחילת שנות ה-2000 עבר הבנק מיתוג מחדש. הבנק נחשב לאחד הגדולים והמובילים במדינה, הוא מתמחה בין השאר גם במשכנתאות.

יש מגוון מסלולי הלוואות משכנתא של בנק דיסקונט, הבנק מציע מבחר מסלולים צמודים או לא צמודים וכן מסלולים מיוחדים. מסלולי המשכנתא של בנק דיסקונט נבדלים זה מזה בפרמטרים שונים כגון ריבית, הצמדה, תקופת ההלוואה ועוד. בנוסף, בנק דיסקונט השיק לאחרונה מוצר בנקאי חדש הנקרא משכנתא עם גב הורים, הלוואה זו מאפשרת להורים לסייע לילדים בתשלומי ההחזר החודשיים של המשכנתא.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק דיסקונט 

 • הלוואה צמודה למדד בריבית קבועה- המסלול צמוד למדד, בריבית קבועה למשך חיי ההלוואה. ההחזר החודשי משתנה בהתאם לשינויים במדד.
 • הלוואה צמודה למדד בריבית משתנה לשתי תקופות – המסלול בריבית משתנה וצמוד לשינויים במדד המחירים לצרכן, ניתן לקחת את ההלוואה לתקופה של 18-30 שנים, עם נקודת עדכון של הריבית במחצית התקופה. ניתן לפרוע מוקדם את ההלוואה ללא עמלת היוון.
 • הלוואה צמודת מדד בריבית משתנה- במסלול זה הריבית משתנה במועדים הנקבעים מראש, השינוי מבוסס על ריבית עוגן בלתי תלויה בבנק בתוספת מרווח. ניתן לפרוע את ההלוואה ללא עמלת היוון בנקודת שינוי הריבית.
 • הלוואה בריבית קבועה לא צמודה- במסלול זה הריבית נקבעת בחוזה ההלוואה ואינה משתנה לאורך חיי ההלוואה ואינה צמודה למדד. המסלול מתאים למי שאינו אוהב לקחת סיכונים ומעוניין לדעת מראש מהו ההחזר החודשי.
 • הלוואה בריבית משתנה לא צמודה- במסלול זה הריבית משתנה מדי 5 שנים, על בסיס ריבית עוגן בלתי תלויה בבנק. במועדי שינוי הריבית ניתן לפרוע את ההלוואה ללא עמלת היוון.
 • הלוואה בריבית משתנה פריים לא צמודה- במסלול זה בסיס הריבית הוא ריבית הפריים בתוספת מרווח ידוע מראש. ניתן לפרוע את ההלוואה ללא עמלת היוון.
 • הלוואה צמודה למט"ח- המסלול צמוד למט"ח (דולר או אירו), מתאים לבעלי הכנסות במט"ח.
 • הלוואת גישורהלוואת גישור לתקופה עד 5 שנים לצרכי רכישת דירה, לאורך תקופת ההלוואה משלמים רק ריבית ובתום תקופת ההלוואה יש לפרוע את הקרן בתשלום אחד.

לקריאה מורחבת על ההבדלים בין סוגי הריביות (קבועה ומשתנה) לחץ כאן

כדי לקבל משכנתא בבנק דיסקונט יש למלא טופס בקשה לקבלת הלוואה. פרטים נוספים אפשר לקבל בטלפון 2009 * או 1-700-702-222.

משכנתא לוקחים רק בעזרת המומחים שלנו

בעזרת צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל לקבל סיוע חשוב כדי לקבל החלטות נכונות ולבחור במסלולי הלוואות משכנתא של בנק דיסקונט, בנקים נוספים אחרים וכמובן גם אופציה של משכנתא חוץ בנקאית. אנו מסייעים מדי שנה למאות לווים לקחת משכנתא בתנאים מועדפים ובהתאמה אישית. השאר פרטים באתר ונחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדך.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל