מסלולי הלוואות משכנתא של בנק אוצר החייל

לוגו בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל הוקם בשנת 1946, במטרה לספק שירותי בנקאות ללוחמי היישוב היהודי שהשתחררו מהצבא הבריטי. בשנת 1977 נכנס בנק הפועלים כשותף בבנק אוצר החייל והפך לבנק סקטוריאלי מצליח אך יחסית קטן. עד לשנת 1986 הרחיב הבנק את פעילותו והחל לספק שירותי בנקאות לכלל הציבור. בשנת 2006 רכש הבנק הבינלאומי את חלקו של בנק הפועלים ולאורך השנים חלו שינויים מבניים נוספים בבנק.

בנק אוצר החייל מציע משכנתא נוחה במגוון מסלולים. הבנק מודע לחשיבות הנושא ומסייע ללווים להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים. כמו כן, הבנק מציע משכנתאות לשיפור הדירה, לרכישת נכס להשקעה, לבנייה עצמית ויש גם אפשרות לקחת הלוואה על נכס קיים. יש מגוון מסלולי הלוואות משכנתא של בנק אוצר החייל, המסלולים נבדלים זה מזה לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי על מנת לקבל החלטה פיננסית חשובה ונכונה, וכדי לחסוך הרבה מאד כסף.

מסלולי הלוואות משכנתא של בנק אוצר החייל 

 • הלוואה לזכאים של משרד השיכון- מדינת ישראל, באמצעות משרד השיכון והבינוי, מציעה משכנתא בתנאי זכאות ובתנאים מועדפים לזוגות חסרי דיור, לעולים חדשים, למשפחות חד הוריות, לרווקים מעל גיל 30 ולזכאים נוספים. סכום המשכנתא משתנה בהתאם לפרמטרים כמו מספר ילדים, שנות נישואין, שירותי צבאי ועוד. תקופת ההלוואה וגובה הריבית נקבעים בהתאם לתנאי הזכאות האישית של הלווה.
 • הלוואה שקלית בריבית קבועה- במסלול זה ההחזר החודשי קבוע ואינו מושפע משינויים בשיעור מדד המחירים לצרכן או הצמדה אחרת. בעלי חשבון עו"ש בבנק אוצר החייל זכאים להטבות נוספות בשיעור הריבית. הבנק קובע את הריבית מראש בעת החתימה על חוזה ההלוואה, ובהתאם לתקופת המשכנתא.
 • הלוואה צמודה למדד בריבית משתנה- במסלול זה ניתן לקבל הלוואה לתקופה של 4-30 שנים, הריבית משתנה כל שנה, שנתיים, שלוש שנים, חמש שנים או אחת לעשר שנים. השינוי בשיעור הריבית משתנה בהתאם לעוגן חיצוני אובייקטיבי, במועדי שינוי הריבית ניתן לפרוע את ההלוואה ללא עמלת היוון. מסלול זה מתאים במיוחד למי שסבור כי הריבית תרד בעתיד.
 • הלוואה צמודה למדד בריבית קבועה- הלוואה נוחה בה הריבית ידועה מראש וקבועה לאורך חיי ההלוואה. ניתן לקחת את ההלוואה לתקופה של 4-25 שנים, מסלול זה מתאים למי שאינו אוהב לקחת סיכונים ומעוניין לדעת מראש מהי הריבית.
 • הלוואה צמודה למט"ח- המסלול צמוד למט"ח- דולר או אירו, ומבוסס על ריבית הלייבור המשתנה מדי שלושה חודשים. ניתן לפרוע את ההלוואה ללא תשלום עמלת היוון (עמלת הפירעון הגבוהה והמשמעותית ביותר). ניתן לקחת את ההלוואה לתקופה של 4-15 שנים, המסלול עשוי להתאים בעיקר למי שמקבל את שכרו במטבע חוץ, למי שהכנסתו בארץ או בחו"ל צמודה למט"ח ולמשקיעים בנכסים מניבים המקבלים דמי שכירות במט"ח.
 • הלוואת גישורמסלול זה מהווה מימון ביניים לצרכי רכישת דירה, ההלוואה קצרת מועד לתקופה של עד 25 חודשים. לאורך תקפת ההלוואה משלמים רק ריבית ובסיום משלמים את הקרן. ניתן לקחת הלוואת גישור במסלולים כמו ריבית קבועה צמודה למדד, מסלול צמוד למט"ח, מסלול לא צמוד על בסיס ריבית פריים. אפשר לפרוע את ההלוואה ללא תשלום עמלת היוון.

לקריאה מורחבת על ההבדלים בין סוגי הריביות (קבועה ומשתנה) לחצו כאן

כדי לקבל אישור עקרוני למשכנתא יש למלא את הטופס באתר הבנק, לחצו כאן.

משכנתא לוקחים רק בעזרת המומחים שלנו

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה למאות לווים לקבל משכנתא בתנאים מועדפים. נשמח לייעץ גם לכם ולסייע לכם לקבל משכנתא בהתאמה אישית ליכולת ההחזר ולצרכים הייחודיים שלכם. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל