מחיר למשתכן תל אביב יפו

זוג צעיר בדירה שזכה במסגרת מחיר למשתכן

בדצמבר 2018 פורסם מכרז מחיר למשתכן תל אביב יפו, ומתחם אחד מתוך השניים נרכש בהצעה משותפת של חברות צמח המרמרן, לוינשטיין ואלעד מגורים. מכרז מכבי יפו נחשבת לאחד הגדולים והמשמעותיים ביותר באזור המרכז, כאשר 774 יחידות דיור מתוך כ-1,280 דירות סך הכל ישווקו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן. בסוף שנת 2017 פורסם גם מכרז מחיר למשתכן קרית שלום ובו היזם שיווק בהצלחה 74 דירות בשכונה הממוקמת בדרום העיר.

מחיר למשתכן תל אביב מחיר

רבים מהזכאים בתוכנית מחיר למשתכן המתינו להגרלות בתל אביב, לאחר עיכובים רבים בפרסום המכרזים והיענות יחסית נמוכה מצד היזמים וקבלני הבנייה. המכרז להקמת 74 יחידות דיור בקרית שלום שבדרום תל אביב פורסם מחדש דצמבר 2017,  עם זאת המכרז המשמעותי יותר הוא בשטח מכבי יפו, התוכנית כוללת 1,270 דירות, מתוכן 505 יחידות דיור ישווקו בשוק החופשי והשאר במסגרת תוכנית מחיר למשתכן.

פרויקט מחיר למשתכן תל אביב יפו נחשב לאחד המעניינים בגלל המיקום המרכזי והעדיפות לבני המקום. השכונה המתוכננת מהווה חלק מתוכנית תא/2725 – מכבי יפו, בהתאם לפרסום של הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה. השכונה עתידה לקום על שטח של 160 דונם, עם כ-1,500 יחידות דיור חדשות, 120 יחידות דיור לדיור מיוחד, שטחי ציבור, שבילי אופניים ופארק ירוק, השכונה משתלבת ברצף העירוני הקיים.

כדי להשתתף בהגרלות עליכם להוציא תעודת זכאות, את התעודה אפשר להוציא באמצעות האתר המקוון של אחת משלוש חברות ההרשמה, במקרים מסוימים בהם יש להגיש מסמכים נוספים, יש לתאם פגישה בסניף של חברת ההרשמה. לאחר קבלת האישור, יש לגלוש לאתר מחיר למשתכן, להירשם עם הקוד שמקבלים במייל ולאחר מכן ניתן לבדוק איזה הגרלות פתוחות. במסגרת מחיר למשתכן תל אביב הרשמה אפשרית לזכאים מסדרות א' ו-ב', להגרלות חדשות גם זכאים מסדרה ג' רשאים להשתתף.

כדאי לדעת כי בתוכנית מחיר למשתכן תל אביב מחיר של דירה בת 4 חדרים מתחיל ב-1.9 מיליון ₪, בעוד המחיר של דירה דומה המשווקת בשוק החופשי מגיע ל-2.5 מיליון ₪, לכן ניתן להבין מדוע זכאים רבים משתתפים בתוכנית זו.

לאחר זכייתכם בתוכנית מחיר למשתכן בתל אביב או ביישוב אחר, היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לכם לבנות תמהיל משכנתא בהתאם ליכולת ההחזר וההון העצמי. השאירו פרטים בטופס למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע הנחוץ עבורכם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

ייעוץ משכנתא

מחשבון משכנתא

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל