מחיר למשתכן עכו

זוג בדירה במחיר למשתכן עכו

עכו נמצאת תחת תנופת בנייה מסיבית, העיר צומחת במהירות ומציעה איכות חיים גבוהה לתושבים, חופי ים מטופחים, שלל מקומות בילוי, מערכת חינוך מתקדמת, מבני ציבור ושלל אפשרויות תעסוקה בעיר וסביבתה. זוגות צעירים, רווקים, משפחות ומשפרי דיור – כל אלו ועוד מתעניינים בפרויקטים השונים של מחיר למשתכן עכו, ניתן עדיין להירשם להגרלות הפתוחות ולהנות מדירה חדשה במחיר נמוך משמעותית ממחירי השוק החופשי.

במסגרת מחיר למשתכן עכו הרשמה אפשרית רק לבעלי תעודת זכאות בתוקף. יש להוציא את אישור הזכאות באתר המקוון או דרך אחת מחברות ההרשמה. לאחר קבלת האישור אפשר לגלוש לאתר, לחפש פרטים על מחיר למשתכן עכו הרשמה, להשוות בין הפרויקטים המתוכננים לקום בעיר הצפונית ולהירשם להגרלה.

מחיר למשתכן עכו מיקום

פרויקט מחיר למשתכן עכו מוקם בשכונת צפון הכרם ג', השכונה החדשה והיוקרתית צמודה לשכונת צפון הכרם ב' ומהווה המשך ישיר שלה. השכונה החדשה מציעה מרחבים ירוקים פתוחים, מבני ציבור חדשים, מוסדות חינוך לכל הגילים, אווירה פסטורלית מרגיעה ונינוחה, וקל להגיע מהשכונה למרכז העיר ולעורקי תחבורה ראשיים לכיוון חיפה והמרכז.

כדאי לדעת כי מחירי הדירות בשכונת הכרם מזנקים מדי שנה, לכן מעבר לכל היתרונות במגורים בשכונה היוקרתית בעכו, זו גם השקעה משתלמת עבור הרוכשים. למידע נוסף על מחיר למשתכן עכו טלפון: 9195*.

הרשמה למחיר למשתכן עכו אפשרית רק באתר הייעודי של הפרויקט, יש להקליד שם משתמש וסיסמה אותה קיבלתם עם תעודת הזכאות שנשלחה אליכם במייל. לאחר כניסה למערכת תוכלו לצפות בכל הפרויקטים הפתוחים להגרלות בעכו, להשוות מחירים, לעיין בנתונים החשובים ולקבל החלטה באיזה פרויקט להשתתף.

חשוב לציין כי יש עדיין הגרלות פתוחות במסגרת מחיר למשתכן בעכו, בהגרלות החדשות יכולים להשתתף כל הזכאים מכל הסדרות, כולל משפרי דיור. כדאי לדעת כי עיריית עכו הגיעה להסכם עם המדינה ועם רמ"י לגבי שיווק מאות דירות לזכאי מחיר למשתכן, מחירי הדירות בפרויקט משקפים הנחה של כ-20% ממחירי השוק, הזכאים נהנים גם מהטבה בגובה 40,000 ₪.

למידע נוסף ולסיוע בלקיחת משכנתא לזוכים בהגרלות מחיר למשתכן עכו – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר והיועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל