מחיר למשתכן מבשרת ציון

זוג צעיר בדירה שזכה בה במחיר למשתכן

מבדיקות שמומחים בתחום הנדל"ן ביצעו, עולה כי הזוכים בתוכניות מחיר למשתכן מבשרת ציון עשו את עסקת חייהם. מחירי הדירות ששווקו בהגרלות שהתקיימו עד כה במבשרת ציון נמוכים בכ-25% ממחירי השוק החופשי, זו הטבה משמעותית המאפשרת לחסרי דיור לרכוש את נכס החלומות שלהם באחד האזורים היפים והאטרקטיביים ביותר בישראל.

הגרלות מחיר למשתכן במבשרת ציון

במסגרת ההגרלות של פרויקט מחיר למשתכן במבשרת ציון התקיימו עד היום מספר הגרלות, והביקוש היה גבוה מהרגיל בגלל אטרקטיביות היישוב והמחירים. במסגרת מחיר למשתכן מבשרת ציון אזורים החברה עתידה להקים 6 בנייני מגורים בבנייה רוויה, גובהו של כל בניין 8 קומות, וסה"כ במתחם ייבנו 180 דירות, בנוסף למרכז מסחרי קטן צמוד. במכרז בו זכתה קבוצת י.ד ברזאני שווקו עשרות יחידות דיור בתמהיל דירות מגוון הכולל דירות עם 3, 4 או 5 חדרים, יש גם מספר דירות בנות 6 חדרים.

בפרויקט י.ד ברזאני מבשרת ציון מחיר למשתכן יוקמו 277 דירות סך הכל, לפי מפרט טכני עשיר מהמקובל ובמיקום מרכזי ואטרקטיבי. החברה משווקת מעל 40 דירות במסגרת פרויקט מחיר למשתכן מתוך כל יחידות הדיור, ישנה העדפה לבני המקום, והמחיר ההתחלתי למטר בנוי דירה הוא 12,266 ש"ח, כ-25% פחות ממחירי השוק החופשי.

אזורים מבשרת החדשה

חברת הבנייה והיזמות אזורים זכתה במכרז מחיר למשתכן במבשרת ציון, ההגרלה התקיימה לקראת סוף שנת 2018. מתחם המגורים החדש ממוקם בסמוך למושבה מוצא, באזור עם אווירה כפרית ומול נוף יפהפה של הסביבה. מתחם המגורים החדש במבשרת ציון מציע מיקום נוח, גישה מהירה לעורקי תחבורה ראשיים לירושלים, לים המלח ולמרכז הארץ.

ראוי לציין כי מבשרת ציון היא יישוב עירוני בעל צביון פרברי, בסמוך לכביש 1 המחבר בין ירושלים לתל אביב. היישוב מציע איכות חיים גבוהה במיוחד לתושבים, שלל מוסדות חינוך לכל הגילים, מרכז מסחרי גדול בכניסה ליישוב, תחבורה ציבורית יעילה ובקרוב יוקם מרכז עסקים חדש בו התושבים יוכלו למצוא את פרנסתם.

אם אתם מעוניינים להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן מבשרת ציון, או אם זכיתם בהגרלה ואתם זקוקים למשכנתא נוחה עם ריבית אטרקטיבית – השאירו פרטים ליצירת קשר באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים הנחוצים עבורכם.      

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל