מחיר למשתכן טבריה

זוג צעיר בדירה שזכה במחיר למשתכן בטבריה

במסגרת מכרז מחיר למשתכן טבריה לקראת סוף שנת 2018, שווקו 4 מתחמים בשכונת הרקפות בטבריה, לבניית מאות יחידות דיור. בהגרלה הגדולה של סוף שנת 2018 נכללה בפעם הראשונה גם טבריה, ונרשמו ביקושים רבים להגרלות של יחידות הדיור בשכונת הרקפות.

כדאי לדעת כי בעיר טבריה התקיימו כבר מספר הגרלות במסגרת מחיר למשתכן, כאשר 86 יחידות דיור שווקו לזוכים בהגרלה שהתקיימה בינואר 2019, היזם מאחורי הפרויקט הוא יובלים מחיר למשתכן בע"מ, ומחירי הדירות לפי מטר בנוי דירה הם החל מ-6,405 ₪, הזכאים זוכים גם למענק בגובה 60,000 ₪.

בהגרלה הגדולה שהתקיימה במרץ האחרון, שווקו במסגרת מחיר למשתכן טבריה 39 יחידות דיור סך הכל לזכאים מסדרות א', ב' ו-ג', כאשר ניתנה עדיפות לבני המקום. חברת הבנייה אברהם אליהו ובניו בע"מ זכתה ב-3 מכרזי מחיר למשתכן בטבריה, לאור הצעתה למטר בנוי דירה החל מ-6492.33 ₪.

מחיר למשתכן טבריה הרשמה

אם טרם השתתפתם ואם לא זכיתם בהגרלות מחיר למשתכן טבריה, תוכלו להמתין להגרלה הבאה, אך יש להמתין לתוצאות הבחירות כדי לראות לאן הרוח נושבת. יש עדיין שתי הגרלות שטרם נפתחו להרשמה, וכדאי לעקוב אחרי המידע באתר מחיר למשתכן כדי להתעדכן מתי ההגרלה נפתחת ולא לפספס את ההזדמנות הקורצת לרכוש דירה חדשה במחיר נמוך ממחירי השוק.

כדאי לדעת כי שכונת הרקפות היא שכונה חדשה העתידה להיבנות בעיר התיירות והנופש טבריה. השכונה מתוכננת היטב ועומדת לאכלס בעיקר זוגות צעירים, משפחות עם ילדים קטנים ומשפרי דיור. השכונה ממוקמת במיקום מרכזי, מול נוף עוצר נשימה ומרחבים ירוקים פתוחים.

המכרזים של מחיר משתכן בטבריה נדחו מספר פעמים בגלל חוסר היענות מצד היזמים, מאחר ועל היזם לשאת בעלויות הפיתוח והקרקע באזור בעייתית, לכן יזמים חששו לגשת בהתחלה למכרז, אך לבסוף כל היחידות שווקו בהצלחה.

תוכנית מחיר למשתכן טבריה מאפשרת לזכאים לרכוש דירה חדשה לפי מפרט טכני ידוע מראש, המחירים הנמוכים והמיקום האטרקטיבי, כל אלו ועוד גורמים לביקוש רב לדירות בפרויקט.

אם אתם זקוקים למידע נוסף אודות פרויקט מחיר משתכן בטבריה, השאירו פרטים באתר. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם, כמו כן נשמח לסייע לכם לקבל משכנתא בתנאי זכאות לצורך רכישת הדירה בה זכיתם בהגרלת מחיר למשתכן בטבריה או בכל יישוב אחר.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל