מחיר למשתכן חיפה

זוג צעיר מחזיק במפתח לדירה במסגרת מחיר למשתכן חיפה

תוכנית מחיר למשתכן הגיעה גם לחיפה, ולאחר השלמת עבודות הפינוי של אצטדיון קריית אליעזר, השטח מיועד להקמת פרויקט מגורים חדש. מתחם המגורים יכלול כ-500 יחידות דיור על שטח של 83 דונם, כאשר 23 דונם מיועדים למגורים ושאר השטח ישמש להקמת מבנים ומוסדות ציבור, שטחים ירוקים, שבילים ועוד.

במסגרת מחיר למשתכן קריית אליעזר ייבנו בשכונה החדשה 11 בנייני מגורים, בהם גם מגדל המתנשא לגובה של 18 קומות, ושאר המבנים יוקמו בגובה של 11 קומות. בתוכנית מחיר למשתכן ישווקו כ-400 יחידות דיור בשכונה החדשה, ובמגרש נוסף יוקם פרויקט מגורים חדש אליו יעברו הדיירים מהשכונה הוותיקה במסגרת ההתחדשות העירונית בעיר.

60 יחידות דיור לצעירים

במסגרת תוכנית מחיר למשתכן חיפה נקבע מראש כי 80 יחידות דיור ישווקו רק לצעירים תושבי העיר. לכן, לבני המקום כדאי לנצל זאת ולהשתתף בהגרלה. חשוב לדעת כי מחירי הדירות החדשות משקפים הנחה גבוהה, המחירים נמוכים בכ-280,000 ₪ לעומת מחיר השוק החופשי לדירות דומות.

תמהיל הדירות בפרויקט החדש בחיפה מגוון, יש דירות בנות 3,4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן. במסגרת מחיר למשתכן חיפה אלמוגי הזוכים בהגרלה ייהנו מדירה במחיר אטרקטיבי הכוללת מרפסת, חניה ומחסן.

מחיר למשתכן חיפה הרשמה

כדי להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן בחיפה יש להוציא תעודת זכאות. את האישור מוציאים דרך אחת מחברות ההרשמה, ולאחר קבלת האישור אפשר להירשם באתר מחיר למשתכן ולהשתתף בהגרלות הפתוחות ברחבי העיר. כאמור, ישנה הטבה לצעירים בני העיר וכדאי לנצל זאת.

על פי תוצאות המכרזים במסגרת מחיר למשתכן חיפה, זכו שלוש חברות בנייה בשני מגרשים שונים. חברת אשדר עתידה לבנות 213 יחידות דיור וחברת אמריקה ישראל להשקעות ועץ השקד ייזום יוכלו לבנות 192 יחידות דיור. דירה בת 89 מ"ר הכוללת מחסן, חניה ומרפסת תימכר לזוכים בהגרלות במחיר ממוצע של 786,000 ₪, ודירה בגודל 109 מ"א תימכר במחיר ממוצע של 962,000 ₪.

למידע נוסף על פרויקט מחיר למשתכן קריית אליעזר השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה. היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם, כמו כן תוכלו לקבל הצעה משתלמת במיוחד למשכנתא בתנאים מועדפים לאחר שזכיתם בהגרלה והוזמנתם לבחור נכס על ידי הקבלן.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל