מחיר למשתכן חולון

אדם מחזיק במפתחות לדירה במסגרת מחיר למשתכן חולון

מכרז מחיר למשתכן חולון פורסם לראשונה בדצמבר 2016 אך הוא לא זכה להצלחה בקרב הקבלנים ויזמי הבנייה, בעיקר בגלל העלויות הגבוהות. לאחר שינוי תנאי המכרז השתתפו מספר קבלנים ולבסוף זכתה חברת ל.י.ב.א טאואר ייזום ובנייה בע"מ. החברה זכתה במכרז להקמת 48 יחידות דיור במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, בנייני המגורים יוקמו על שני מגרשים ברחוב התאנה וברחוב הדר בתל גיבורים.

מחיר למשתכן חולון הרשמה

כדי להשתתף בהגרלות הפתוחות של מחיר למשתכן בחולון יש להוציא תעודת זכאות דרך אחת מחברות ההרשמה או באתר המקוון. לאחר קבלת אישור הזכאות יש להירשם באתר הייעודי של מחיר למשתכן ורק אז ניתן להשתתף בהגרלות הפתוחות. הגרלה פתוחה מסומנת בירוק, עם זאת חשוב לבדוק מי יכול להשתתף בהגרלה, כלומר האם היא פתוחה לכל הסדרות, לרבות עבור משפרי דיור.

בהגרלה האחרונה של מחיר למשתכן חולון השתתפו זוגות צעירים ומשפרי דיור, הם התמודדו על הזכות לרכוש דירה חדשה במחיר נמוך ממחירי השוק החופשי. על פי תוצאות ההגרלה האחרונה המחיר ההתחלתי למטר בנוי דירה הוא 17,959 ₪.

מעבר להטבת המחיר הזוכים בהגרלות מחיר למשתכן חולון נהנים גם ממשכנתא בתנאים מועדפים, ומאפשרות למימון גבוה מהמקובל. ניתן לרכוש את הנכס עם הון עצמי נמוך של 100,000 ₪ ולקחת משכנתא נוחה בהתאם ליכולת ההחזר.

למי כדאי להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן בחולון?

הגרלות מחיר למשתכן בחולון מיועדות לכל בעלי תעודת הזכאות, כל עוד היא בתוקף. ההגרלות בחולון מיועדות כיום לכל הסדרות, כאשר יש עדיפות לבני המקום. לכן, אם אתם גרים בחולון בשנים האחרונות וברצונכם לרכוש דירה חדשה במיקום מרכזי ובמחיר אטרקטיבי, כדאי לנצל את ההזדמנות ולהשתתף בהגרלות הפתוחות.

חולון היא עיר מודרנית המתפתחת במהירות, זו העיר השנייה בגודלה במחוז תל אביב ומתגוררים בה כיום כ-195,000 תושבים. חולון היא עיר מתקדמת ונוחה, עם תחבורה ציבורית יעילה, מוסדות חינוך טובים, פארקים מטופחים ובקרוב העיר תחובר לתל אביב באמצעות הרכבת המהירה.

למידע נוסף אודות הגרלות מחיר למשתכן חולון השאירו פרטים באתר והיועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם. כמו כן, נשמח לסייע לכם לקחת משכנתא נוחה ובתנאים מועדפים, השירות ללא עלות או התחייבות.    

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל