מחיר למשתכן גן יבנה

מחזיק מפתחות של בית קטן מחובר לצרור מפתחות

בסוף 2017 פורסמו תוצאות המכרזים לבניית יחידות דיור חדשות במסגרת מחיר למשתכן גן יבנה, על פי תוצאות המכרזים זכו בקרקע לבנייה 4 חברות שונות, הן עתידות לבנות 730 יחידות דיור בבנייה רוויה, מתוכן כ-550 דירות יימכרו במחיר מוזל לזכאי תוכנית מחיר למשתכן והשאר יימכרו בשוק החופשי.

כדאי לדעת כי מחירי הדירות במסגרת מחיר למשתכן בגן יבנה משקפים הנחה משמעותית בגובה 29% מהמחיר של דירות דומות בשוק החופשי. מחירן של הדירות במחיר למשתכן ינוע בין 782,000 ₪ לדירה של 75 מ"ר, לבין 1.124 מיליון ₪ לדירת בגודל 110 מ"ר. מחירי הדירות כוללים מרפסת שמש, מחסן וחניה פרטית.

מחיר למשתכן גן יבנה הרשמה

על פי תוצאות המכרז בגן יבנה, החברות שזכו בקרקע לבנייה רוויה במסגרת מחיר למשתכן הן אסיה סיירוס פיתוח וייזום, י. אליהו ובניו יזמות וקבלני בניין, משולם לוינשטיין הנדסה וקבלנות, אדור פרויקטים, אקסטל הנדסה ובניה ואהרוני אפרים. הבנייה של בנייני המגורים החדשים מתוכננת במסגרת שכונה חדשה שתקום במערב היישוב, השכונה מתוכננת היטב וכוללת מוסדות ציבור, מרכז מסחרי, פארקים וגינות משחקים.

כדי להשתתף בהגרלות מחיר משתכן גן יבנה עליכם לוודא כי יש לכם תעודת זכאות בתוקף. לאחר קבלת אישור הזכאות עליכם לגלוש לאתר מחיר למשתכן ולחפש את ההגרלות הפתוחות בגן יבנה. ניתן להשתתף במספר הגרלות כדי לשפר את סיכויי הזכייה, אם אתם בני המקום יש לכם עדיפות בהגרלות.

משכנתא לזוכים

לאחר פרסום תוצאות ההגרלות של מחיר למשתכן בגן יבנה הזוכים מקבלים זימון מהקבלן לכנס מכירות. בכנס עליהם לבחור דירה בהתאם למיקומם בהגרלה, אך לפני חתימה על חוזה עם הקבלן כדאי להוציא אישור עקרוני למשכנתא. חשוב לציין כי לזוכים בדירות בתוכנית מחיר למשתכן יש הטבות שונות גם בלקיחת משכנתא, באפשרותם לקבל מימון עד 90% משווי הדירה.

למידע נוסף אודות מחיר למשתכן גן יבנה וכדי לקבל משכנתא בתנאים מועדפים, אנא השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר. היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם לקבל משכנתא נוחה בתאם ליכולת ההחזר שלכם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל