מחיר למשתכן בית שמש

אדם חותם על טופס בפרויקט מחיר למשתכן

בית שמש הוכרזה כעיר בישראל בשנת 1991, העיר ממוקמת במחוז ירושלים ויש בה למעלה מ-100,000 תושבים. בית שמש היא עיר מעורבת, מעל מחצית מתושביה מהמגזר החרדי. לאחר חתימה על הסכם גג הוחלט להרחיב את העיר ולבנות כ-17,000 יחידות דיור חדשות במסגרת תוכנית מחיר למשתכן. על פי נתוני משרד האוצר שווי ההטבה לזכאי מחיר למשתכן בית שמש הוא כ-20% ממחירי השוק החופשי, והדירות משווקות במהירות ויש ביקוש רב מצד הזכאים להגרלות הפתוחות בעיר.

הרשמה לפרויקט מחיר למשתכן בית שמש

כדי להשתתף בהגרלות הפתוחות של מחיר למשתכן בית שמש יש להוציא תעודת זכאות באופן מקוון או דרך אחת מחברות ההרשמה. לאחר קבלת אישור הזכאות אפשר לגלוש לאתר מחיר למשתכן, יש להקליד שם משתמש וסיסמה שמקבלים יחד עם האישור. לאחר כניסה למערכת אפשר לבדוק איזה הגרלות פתוחות יש של מחיר למשתכן בבית שמש, ולהחליט האם להשתתף בהן או לא.

בפרויקט מחיר למשתכן רמת בית שמש ד שווקו עד כה 3 מתחמים לבניית 172 יחידות דיור בבנייה רוויה, מתוכן 86 דירות שווקו במסגרת הגרלות מחיר למשתכן. חברות הבנייה שזכו במכרזים של מחיר למשתכן בשכונה ד' בבית שמש הן רייסדור יזמות וא.פ.י נתיב יזמות. בשכונה החדשה עתידים לקום גם מוסדות חינוך, תרבות ודת, שטחי מסחור ותעסוקה, שטחים ציבוריים פתוחים וגינות מטופחות עם מתקני נופש ופנאי לכל המשפחה.

כאשר בודקים באתר הגרלות לתוכנית מחיר משתכן בית שמש הרשמה להגרלה פתוחה מסומנת בלחצן ירוק. כדאי לעיין גם בפרויקטים ששווקו בהצלחה בשנתיים האחרונות בבית שמש כדי לבדוק מהו שיעור ההנחה ממחירי השוק, מיקום הפרויקטים ומידע חשוב נוסף. כדאי לדעת כי בפרויקטים קודמים בעיר זכאי מחיר למשתכן זכו להנחה משמעותית של יותר מ-20% ממחירי השוק החופשי, בהגרלה הגדולה האחרונה הדירות נמכרו במחיר הנמוך בכ-18% ממחיר השוק החופשי.

מחירי הדירות בפרויקטים של מחיר למשתכן בבית שמש משתנים בהתאם לפרויקט וליזם, המחיר ההתחלתי לדירה בגודל 85 מ"ר הוא כ-840,000 ₪, בעוד המחיר ההתחלתי לדירה בת 100 מ"ר הוא כ-973,800 ₪, יש גם דירות של 120 מ"ר. כל הדירות המשווקת בתוכנית מחיר למשתכן בשכונה ד' כוללת מרפסת שמש, מחסן וחניה פרטית.

למידע נוסף ולסיוע בקבלת משכנתא בתנאי זכאות – השאירו פרטים באתר והמומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית!

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

משכנתא מחיר למשתכן

מחשבון משכנתא

ייעוץ משכנתא

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל