מחיר למשתכן אלעד

זוג צעיר בדירה

תוצאות מכרז מחיר למשתכן אלעד פורסמו בתחילת חודש דצמבר 2017, במכרז של מנהל מקרקעי ישראל פורסם המידע על בניית 6 בנייני מגורים בשלושה מתחמים שונים ברחוב שמאי. על פי המרכז, כ-80% מכלל הדירות בששת הבניינים ישווקו לזוכים בהגרלות מחיר למשתכן אלעד, במכרז התמודדו שתי חברות והחברה הזוכה היא ברקת ישראל.

כדאי לדעת כי על פי ההסכם שנחתם בין משרד הבינוי והשיכון לבין עיריית אלעד, הוחלט לבנות עד 2020 למעלה מ-5,400 יחידות דיור חדשות ב-4 מתחמים שונים ברחבי העיר, ובנוסף נקבעו התנאים להקמת שטחי מסחר ותעסוקה, מוסדות ציבור, בתי ספר וגני ילדים, פארקים ירוקים, מתנ"סים חדשים ועוד. בהמשך ישווקו יחידות דיור חדשות במטרה להרחיב משמעותית את אוכלוסיית העיר, בהתאם להסכם הגג.

השתתפות בהגרלות מחיר למשתכן אלעד

אלעד היא עיר מתקדמת ההולכת ומתפתחת במהירות, זו עיר בעלת צביון דתי חרדי, לכן רוב המשתתפים בהגרלות מחיר למשתכן בעיר מגיעים מהמגזר החרדי. הממשלה בשיתוף ראש עיריית אלעד פועלים במרץ להרחבת העיר החרדית, במגוון דרכים, כאשר האמצעי הבולט כיום לגידול האוכלוסייה בעיר הוא באמצעות פרויקטים של מחיר למשתכן. מחירי הדירות האטרקטיביים מאפשרים לזוגות צעירים מהמגזר החרדי להגשים חלום ולרכוש דירה חדשה למגורים במיקום מרכזי ובסמוך למוסדות דת, לפארקי תעסוקה ולעורקי תחבורה ראשיים.

כדי להשתתף בהגרלות עליכם לחפש הגרלה פתוחה המסומנת בסמל ירוק עם כיתוב להרשמה, את ההגרלות שטרם נסגרו ניתן לראות באתר המקוון של מחיר למשתכן. עם זאת, עליכם להוציא קודם תעודת זכאות דרך אחת מחברות ההרשמה, ולאחר קבלת אישור הזכאות תוכלו להשתתף בהגרלות המתאימות לכם בעיר אלעד או בכל יישוב אחר.

ראוי לציין כי בהגרלה האחרונה של מחיר למשתכן באלעד, שווקו בהצלחה 83 יחידות דיור, מתוכן 66 דירות שהוגרלו בקרב זכאי מחיר למשתכן, לפי מחיר התחלתי של מטר בנוי דירה: 9,942.66 ₪. זהו מחיר המגלם הטבה משמעותית בהשוואה למחירי הדירות באלעד בשוק החופשי.

למידע נוסף אודות הגרלות מחיר למשתכן ביישוב החרדי אלעד ולסיוע בקבלת משכנתא לזכאים – השאירו פרטים באתר והיועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם האפשרי!

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל