מחיר למשתכן אילת

זוג צעיר בדירה של מחיר למשתכן אילת

באוקטובר 2019 התקיימה ההגרלה התשיעית של מחיר למשתכן, כ-21,200 ישראלים נרשמו להגרלה, מרביתם מסדרה ג'. בהגרלה הגדולה הוגרלו בפעם הראשונה בתים צמודי קרקע בעיר אילת. יש הגרלות חדשות בפתח לכן כדאי לעקוב באתר לגבי הגרלת מחיר למשתכן אילת צמודי קרקע והגרלות עתידיות נוספות בעיר הדרומית ושטופת השמש.

מחיר למשתכן אילת וילות או דירות

ההגרלה האחרונה בעיר הדרומית כללה לראשונה בתים צמודי קרקע, לכן אם תמיד חלמתם לגור באילת בווילה יוקרתית עם נוף מרהיב, כעת תוכלו להגשים את החלום. בהגרלה האחרונה במסגרת מחיר למשתכן אילת, השתתפו כ-2,030 משקי בית, ובהם לא מעט משפרי דיור ותושבים מקומיים.

בדרך כלל תוכניות מחיר למשתכן מבוססות על בנייה רוויה, לכן רבים הופתעו למצוא במסגרת מחיר למשתכן וילות ובתים צמודי קרקע. חשוב לדעת כי אין עדיפות מסוימת לאחת הסדרות בהגרלות מחיר למשתכן אילת צמודי קרקע, ההגרלה פתוחה גם למשפרי דיור.

פרויקט שחמון אילת מחיר למשתכן

מספר הגרלות בתוכנית מחיר למשתכן באילת כבר נערכו והתוצאות ידועות לזוכים, יחד עם זאת יש עדיין הגרלות שטרם נפתחו וכדאי לעקוב אחריהן באתר מחיר למשתכן. במסגרת שחמון אילת מחיר למשתכן יוקמו בנייני מגורים ובתים צמודי קרקע, יש מאות דירות חדשות בהגרלות העתידיות וכדאי לנצל את ההזדמנות כדי לרכוש דירה חדשה או וילה גדולה ומרווחת במחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק החופשי.

שכונת שחמון היא השכונה החדשה והיוקרתית ביותר בעיר, אמנם התחילו לבנות אותה לפני כ-15 שנה, אך תנופת הבנייה החלה בעקבות מחיר למשתכן באילת. הגרלות מחיר למשתכן באילת עניינו ישראלים רבים, לא רק את תושבי העיר. אילת מציעה אווירה קוסמופוליטית, חופי ים מדהימים, שפע אפשרויות בילוי, קניות ללא מע"מ, מערכת חינוך מתקדמת ושלל אפשרויות תעסוקה.

לכן, רבים ממתינים להגרלות מחיר למשתכן דירות באילת וכמובן להגרלות של צמודי הקרקע. כדי להשתתף בהגרלות יש להוציא תעודת זכאות מראש. למידע על מחיר למשתכן אילת טלפון: 046400045.

למידע נוסף ולסיוע בלקיחת משכנתא בתנאים מועדפים לזכאי מחיר למשתכן – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר בתחתית העמוד. היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם במהרה ויסייעו לכם לבחור משכנתא נוחה בריבית אטרקטיבית.

פרויקטים נוספים של מחיר למשתכן באזור הדרום:

מחיר למשתכן שדרות

מחיר למשתכן באר שבע

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל