כל הדרכים לקבל משכנתא במימון גבוה

מטבעות כסף בתוך ציור של בית

לפני כחמש שנים החליט בנק ישראל להקשיח את התנאים לקבלת משכנתא, הבנק קבע בין היתר כי רוכשי דירה ראשונה יוכלו לקבל מימון מקסימלי עד לשיעור של 75% משווי הנכס, משפרי דיור יוכלו לקבל עד 70% משווי הנכס ומשקיעים יוכלו לקבל משכנתא עד 50% מערך הנכס. מדיניות זו של בנק ישראל גרמה לזוגות צעירים רבים לוותר על הגשמת חלומם לרכוש דירת מגורים מאחר וקשה במציאות הכלכלית של היום ולנוכח מחירי הנדל"ן הגבוהים לגייס הון עצמי בגובה 25%.

איך לקבל משכנתא במימון גבוה?

כדי להתגבר על מגבלות בנק ישראל ולקבל משכנתא במימון גבוה חשוב להתנהל פיננסית נכון ולהקפיד על חשבון עו"ש המנוהל באופן תקין. אם החשבון שלכם נקי מעיקולים, צ'קים חוזרים, פיגורים בתשלומי הלוואות והוראות קבע שלא כובדו, הבנקים ישמחו להעניק לכם משכנתא גדולה יותר, בכפוף למגבלות המוטלות עליהם.

חשוב לדעת כי כל הבנקים דורשים מסמכים שונים לפני אישור למשכנתא, הבנקים בוחנים היטב את ההיסטוריה של חשבונות העו"ש של הלווים לכן יש לצרף לבקשה להלוואה תדפיס עו"ש של החודשים האחרונים. אם החשבון מנוהל היטב הבנק פחות חושש לתת משכנתא והוא עשוי להעלות את שיעור המימון.

כמו כן, מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות פרטי כדי להכין תמהיל משכנתא המותאם למאפיינים ולצרכים הייחודיים שלכם, אין להסתמך רק על דברי יועץ המשכנתא של הבנק מאחר וזה מייצג את האינטרסים של המעסיק שלו. בנוסף, אין למהר ולקחת משכנתא מהבנק הראשון אליו פונים, יש לערוך סקר שוק מקיף בין כל הבנקים למשכנתאות, כך תוכלו לקבל משכנתא במימון גבוה יותר מאחר ומדיניות הבנקים שונה, ישנם מקרים בהם בנק אחד יאשר לכם משכנתא בשיעור 60% בעוד בנק אחר מוכן להעניק לכם הלוואה לרכישת דירה בשיעור 70% או יותר.

איך משיגים משכנתא גדולה יותר?

כדי להגדיל את המשכנתא ניתן לקחת הלוואה על חשבון כספי הפנסיה, אמנם תנאי ההלוואה פחות טובים אך ניתן לקבל הלוואה נוחה יחסית כדי לגייס את ההון העצמי הנדרש לקבלת המשכנתא מהבנק. בנוסף, אפשר לצרף לווה נוסף למשכנתא, לרוב את ההורים של אחד מבני הזוג, ניתן לקבל סיוע מההורים ולמשכן את הנכס שלהם לטובת המשכנתא, כל עוד ההורים מסכימים לכך.

ישנה אפשרות גם לקחת הלוואה לכל מטרה מבנקים, מחברות אשראי, על חשבון קרן השתלמות או חיסכון פנסיוני ומחברות מימון חוץ בנקאיות אחרות. יש בכך סיכון רב מאחר ומתחייבים להלוואה נוספת מעבר למשכנתא, תנאי הריבית בהלוואה לכל מטרה גבוהים בהשוואה לריבית שמקבלים במשכנתא, ורק בעזרת תכנון פיננסי ויכולת החזר גבוהה ניתן לעמוד בתשלומי ההחזר.

למידע נוסף השאירו פרטים באתר, צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם לקבל משכנתא במימון גבוה.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • אליענה מאירי 22.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך ובאיזה מסלול משכנתא לבחור, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב משה 1.4.2015
  "משכנתא בריבית משתנה, משכנתא צמודה למדד, ריבית קבועה, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל
 • עידן משה 23.1.2016
  "בזכות רפי יועץ משכנתא מהאתר הצלחנו להשיג משכנתא "שנתפרה" בדיוק בשבילנו ואנחנו מצליחים לעמוד בתשלומים ואפילו הזמנו נופש ביוון"
  צלמית תמונת פרופיל