בנק למשכנתאות – הבנק הכי טוב, הוא כולם ביחד בכיתות רגליים

זוג מקבל ייעוץ למשכנתא בבנק

80% מהישראלים לא מתחתנים עם הבחורה הראשונה שהם פוגשים בבר, אבל הם כן עושים משכנתא בבנק הראשון אליו הם נכנסים

מה זה בכלל בנק משכנתאות? בנק למשכנתאות מוגדר כבנק אשר קיבל אישור מהמדינה להעניק משכנתא לציבור הישראלים. תחת ההגדרה "בנק למשכנתאות" נופלים בנקים רבים שאתם מכירים כמו לאומי והפועלים, אך גם חברות ביטוח דוגמת חברת כלל. במשך השנים היו בארץ בנקים ייעודים למשכנתאות כמו בנק טפחות ובנק משכן. אך תהליך של רכישת בנקים כאלו ומיזוגם לתוך בנקים גדולים, טשטש למעשה את ההפרדה שהייתה בין בנקים רגילים לבנקים למשכנתאות וכיום ניתן לבקש משכנתא בסניפי בנקים רגילים רבים, גם אם המשכנתה תינתן על ידי בנק למשכנתאות השייך לבנק המסחרי הרגיל.

 

גלו איזו משכנתא הכי טובה אתם יכולים להשיג, מלאו טופס באתר ותוכלו פעמים רבות להשיג תנאים טובים יותר שכן האתר מתווך ביניכם לכמה בנקים למשכנתאות ויוצר על ידי כך תחרות. מלאו פרטיכם כעת

רשימת הבנקים למשכנתאות

בנקים רגילים וחברות ביטוח המספקים משכנתאות:


בנקים למשכנתאות ייעודיים:

 • בנק אדנים
 • בנק משכן (בבעלות בנק הפועלים)
 • בנק לאומי למשכנתאות (בבעלות בנק לאומי)
 • הבינלאומי משכנתאות (בבעלות הבנק הבינלאומי, בעבר נקרא בנק עצמאות)
 • דיסקונט משכנתאות (בבעלות בנק דיסקונט)

כיצד לבחור בנק משכנתאות

בניגוד לבחירת בנק רגיל, בה אנחנו מחפשים סניף קרוב לביתנו, פקידים נחמדים וכדומה, בבחירת בנק למשכנתאות יש פרמטר אחד ומרכזי החשוב לנו: גובה נמוך של ריבית משכנתא. כל שאר הפרמטרים חשובים גם הם, אבל אתם לא תצטרכו להגיע לסניף הבנק בתדירות קבועה, לא תצטרכו (אנו מקווים) סיוע תכוף ולכן מה שחשוב לכם באמת הוא גובה הריבית. חשוב מאוד לעשות סיבוב בין 3-4 בנקים לפחות. לקבל הצעה ולעמת אותה מול בנק אחר בכדי לקבל הצעה טובה יותר. ככל שתפנו לדרג גבוה יותר בסניף, כך תוכלו לקבל הנחה גדולה יותר (שכן למנהל הסניף יש אישור לתת הנחה גדולה יותר מאשר לפקיד הרגיל למשל).

 

קראו עוד על ייעוץ משכנתא, מחזור משכנתא ועל זכאות למשכנתא

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות והבנקים הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא בנקאית

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • יוגב שלום 24.6.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי, אבל לא הייתי בטוח דרך איזה בנק לעשות את זה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • נירית ומאיר 24.1.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים ודרך איזה בנק לקחת את המשכנתא, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעל לוי 21.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל